A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.
zielone-serce

lajtowe pomaganie

lajt mobile wspiera wartościowe społecznie inicjatywy
lajtowe pomaganie fundacja amstaff azyl
amstaff-azyl-lajtowe-pomaganie

Pomagamy razem z Wami!

Fundacja Amstaff Azyl, Styczeń 2021!

Pomaganie jest fajne!
Jeżeli w styczniu przeniosłeś numer do naszej sieci, to w ramach akcji #lajtowepomaganie dołożyłeś się do karmy, probiotyków i innych psich smakołyków, które trafiły do mieszkańców Fundacja Amstaff Azyl.
W ich imieniu bardzo dziękujemy! Psiaki są zachwycone prezentami!
Z tego miejsca zachęcamy także do prywatnej pomocy, której Fundacja stale potrzebuje. Rozważcie również adopcję! Wiele cudownych psiaków czeka na nowe domy.

lajt mobile pomaga zwierzętom

Pomagamy razem z Wami!

Fundacja Św. Franciszka, Grudzień 2020!

Jeżeli przeniosłeś numer do naszej sieci w grudniu, to w ramach akcji #lajtowepomaganie dołożyłeś się do kociej karmy, która wczoraj trafiła do KOCI AZYL – Fundacja Św. Franciszka!
W imieniu czworonożnych mieszkańców i pracowników Kociego Azylu bardzo dziękujemy! Bezbronne kociaki już nie muszą martwić się o jedzenie na najbliższe dni!
Z tego miejsca zachęcamy Was też do prywatnej pomocy, której Fundacja stale potrzebuje, no i oczywiście do adopcji! Wiele cudownych kotów czeka na nowy dom!

Pomoc dla seniorów lajt mobile - lajtowe pomaganie
lajtowe pomaganie - lajt mobile

Pomagamy razem z Wami!

Wigilia dla emerytowanej Ferajny Stary Mokotów, Listopad 2020!

Lajtowe pomaganie ponownie w akcji!
Jeżeli przeniosłeś numer do lajt mobile w listopadzie, to dzięki Tobie mogliśmy wesprzeć świąteczną akcję charytatywną „Wigilia dla emerytowanej Ferajny Stary Mokotów”.
Każdego roku mieszkańcy Mokotowa mogli brać udział w bardzo klimatycznych wigiliach. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo osób starczych, ta edycja przybrała inny charakter. Została zorganizowana zbiórka prezentów, do której przyłączyło się wiele firm i osób prywatnych. Jako lajt mobile również przyłączyliśmy się do akcji i dzięki zgromadzonym funduszom z przelewów autoryzacyjnych mogliśmy podarować stylowe lupy i podręczne latarki, a dzięki wsparciu TELESTRADY, telefony dla osób starszych i ciśnieniomierze.
Pamiętajcie, że każda złotówka z przelewów autoryzacyjnych jest przeznaczana na cele charytatywne!
Dziękujemy, że jesteście z nami i tak licznie przenosicie do nas swoje numery! Pomaganie jest fajne!