A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

O firmie

Marka lajt mobile to w 100% polska sieć komórkowa.
firma_dobra_marka

Polska firma

Właścicielem lajt mobile jest Telestrada S.A., która jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie NewConnect.

Sieć lajt mobile jest młodą marką w branży telekomunikacyjnej, ale jej dynamiczny rozwój sprawił, że została podwójnie wyróżniona przez Forum Biznesu Godłem Dobra Marka 2020 - Jakość, Zaufanie, Renoma i Godłem Polska Dobra Marka 2020!

Misja, wizja i cele

Tworzymy sieć komórkową na prostych zasadach. W lajt mobile na pierwszym miejscu jest Klient. U nas każdy jest traktowany tak indywidualnie, jak tylko się da.

Sama nazwa wskazuje na to, że nasza sieć jest #na_lajcie. Głównym celem marki lajt mobile jest automatyzacja wszystkich procesów w taki sposób, żeby nasz Klient nie musiał się o nic martwić. Chcemy, aby był zadowolony ze współpracy z nami w każdym zakresie

Dlaczego warto wybrać lajt mobile?

Niezawodny
zasięg

Działamy w oparciu o najlepszy zasięg sieci Plus. Korzystamy z tych samych nadajników.

Gwarancja
stałej ceny

Po zakończeniu okresu promocji nie zwiększymy Twojego abonamentu.
Gdy Twoja oferta dobiegnie końca, przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo
danych

Szanujemy Twoje dane. Jako jedni z nielicznych Operatorów nie udostępniamy Twoich danych podmiotom trzecim w celach marketingowych.

Brak zgód
marketingowych

W naszej sieci brak wyrażenia zgody marketingowej nie wpływa na cenę abonamentu. Niezależnie od zgód, dostaniesz najniższą cenę na swój abonament.

Pomoc charytatywna

Wspieramy potrzebujące Ośrodki i Organizacje.
Kiedy dołączasz do lajt mobile, to razem z nami wspierasz potrzebujące fundacje i organizacje charytatywne. Wszystkie środki z przelewów autoryzacyjnych naszych Klientów wpłaty przeznaczamy na cele charytatywne w ramach akcji #lajtowepomaganie
logo-lajtowe-pomaganie