A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

Panel Klienta

Zarządzaj swoim kontem w lajt mobile!
Twój numer został już aktywowany w naszej sieci? 
To świetnie! Teraz możesz zarejestrować się w Panelu Klienta i zarządzać swoim kontem w lajt mobile!

1. Przejdź do Panelu Klienta
2. Wpisz swój numer telefonu
3. Wpisz kod weryfikacyjny
4. Utwórz hasło do konta
5. Zarządzaj #na_lajcie
Człowiek z telefonem

Korzyści

1

Bieżące saldo i szybkie płatności

Dzięki podglądowi bieżącego salda (dla usług na abonament) lub aktualnego stanu konta (dla usług na kartę) możesz w dowolnym momencie sprawdzić, czy wszystkie płatności są uregulowane lub doładować konto. W Panelu możesz w szybki sposób uregulować płatności lub doładować konto poprzez bezpieczny system płatności PayU lub Przelewy24.
2

Archiwum płatności i doładowań

W przypadku niejasności zawsze możesz sprawdzić, jakie faktury widnieją na Twoim koncie i w jakim terminie dokonałeś płatności. Użytkownicy oferty na kartą mogą także sprawdzić archiwum swoich doładowań.
3

Billing online

W dowolnym momencie możesz sprawdzić liczbę i czas trwania połączeń, wysłanych SMS-ów i MMS-ów we wskazanym okresie (do 60 dni wstecz), a także wygenerować i pobrać billing. 
4

Zarządzenie usługami

W Panelu łatwo sprawdzisz aktywne na Twoim numerze usługi oraz blokady. Będziesz mógł również zarządzać włączaniem i wyłączaniem wybranych usług, bez konieczności kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.
5

Zużycie pakietu internetowego

Możesz stale monitorować ilość GB, jaka została Ci do końca okresu rozliczeniowego w Twoim abonamencie. Jeżeli stwierdzisz, że potrzebujesz więcej internetu możesz zwiększyć swój pakiet w dowolnym momencie.
6

Doładowanie konta

Doładowania konta z poziomu Panelu możesz dokonać poprzez bezpieczny system płatności PayU lub Przelewy24. Zajmuje to tylko kilka sekund
7

Szybki kontakt z BOK

Formularz zgłoszenia w Panelu Klienta pozwala na bardzo szybki kontakt z BOK. Zgłoszenia z Panelu są rozpatrywane priorytetowo - odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin.