A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

Piszą o nas

3 lata Lajt Mobile

„Lajt Mobile oferuje nie tylko pakiety głosowe – na abonament i kartę – ale również Internet mobilny, a od niedawna również domowy. Jeden z najważniejszych w Polsce wirtualnych operatorów” (czytaj więcej)

Lajt Mobile – Specjalna Oferta dla Personelu Medycznego

„Partner Technologiczny Lajt Mobile razem z Fundacją Motoambulans przygotował dla Medyków promocyjny abonament. Promocja dla Medyków jest już dostępna” (czytaj więcej)

Rok z Lajt Mobile – co mnie zaskoczyło u operatora, o którym wiadomo tak niewiele?

„Ponieważ Lajt Mobile opinie ma w sieci bardzo nieliczne, a sam operator jest bardzo mało znany na tle swojej konkurencji, przed rokiem przygotowałem artykuł na temat tej sieci przedstawiając swoje doświadczenia” (czytaj więcej)

logo ANTYWEB

Bonus krajowy w Lajt Mobile – sposób na „problem z roamingiem” dla wirtualnych operatorów

„Bonus krajowy w Lajt Mobile to taki zabieg, który pozawala operatorowi nadal oferować abonamenty w korzystnej cenie” (czytaj więcej)

Dlaczego czasem warto zmienić operatora telefonii komórkowej

„Przepatrzyłem oferty innych operatorów – i już wydawało mi się że jednak kompletne rozwiązanie musi kosztować 25 zł miesięcznie. Kompletne czyli ze wszystkim, bo żadne zmiany nie mają sensu jeśli znów miałbym iść na kompromis. I tak trafiłem (notabene z reklamy Facebookowej) na stronę lajt mobile” (czytaj więcej)

Lajt Mobile – czy wirtualny operator jest godny zaufania?

„Opinie o Lajt Mobile są w sieci stosunkowo nieliczne. Być może wynika to z faktu, iż do niedawna wirtualny operator” (czytaj więcej)