Jesień za rogiem, więc wracamy do Schroniska Pegasus z zapasem trawokulek!

Miło jest nam poinformować, że jeżeli we wrześniu dołączyłeś do sieci lajt mobile, to w ramach akcji #lajtowe_pomaganie dorzuciłeś się do tooony jedzenia dla podopiecznych Schronisko Pegasus.
Zapas trawokulek dla Schroniska Pegasus w ramach programu lajtowe pomaganie

Tona trawo kulek to zbawienie dla wszystkich kopytnych mieszkańców fundacji, bo pastwiska są już pozbawione trawy. W imieniu czworonożnych towarzyszy Pegasusa bardzo dziękujemy! Konie i kuce przez najbliższe dni nie muszą martwić się o zaopatrzenie w odżywczą paszę.

Z tego miejsca zachęcamy Was do pomocy fundacji. Idzie zima, więc każde zapasy będą dla nich zbawieniem.

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajt mobile wspiera fundację DKMS
lajtowe pomaganie
Dołączyliśmy do akcji fundacji DKMS

20 kwietnia 2023 r. w siedzibie naszej firmy i w ramach akcji #lajtowe_pomaganie zorganizowaliśmy “Dzień Dawcy Szpiku” wraz z fundacją DKMS. Nasi pracownicy wcielili się w rolę wolontariuszy i dzięki nim zebraliśmy sporą liczbą próbek od potencjalnych dawców, którzy chcieli włączyć się do akcji.

Czytaj więcej »
Tym razem nasza pomoc trafiła do podopiecznych Psierocińca!
lajtowe pomaganie
Tym razem nasza pomoc trafiła do podopiecznych Psierocińca!

Za zgromadzone środki z przelewów autoryzacyjnych naszych klientów, którzy dołączyli do naszej sieci w lutym, w tym miesiącu lajtowe pomaganie trafia do Psierocińca ze Zbierska-Cukrowni. Na życzenie fundacji zamówiliśmy stos specjalistycznej karmy dla psów z dolegliwościami trzustki i wątroby oraz z problemami żołądkowo-jelitowymi.

Czytaj więcej »

Cenimy twoją prywatność!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto