fbpx

Koty z Fundacji św. Franciszka dalej potrzebują naszej pomocy!

Kolejny raz dzięki Wam Fundacja Św. Franciszka, która dzielnie prowadzi Koci Azyl w Konstancinie otrzymała od nas zapasy dla kotów!
Wsparcie lajtowego pomagania trafiło do podopiecznych Fundacji św. Franciszka.

Kasia, założycielka fundacji wiele poświęciła w swoim życiu na rzecz pomocy zwierzętom. Kasia sprzedała odziedziczone po dziadkach mieszkanie i kupiła stary dom do remontu na wsi na ok. 4 hektarowym gruncie. 

Początki były trudne, bo pieniądze szybko się rozeszły i warunki jakie panowały w kupionym domu były dość trudne (kiepskie ogrzewanie, grzyb na ścianach, waląca się stodoła, itp.), ale sytuacja z powiększającą się nieustannie gromadą kotów wymusiła konieczność zmiany miejsca zamieszkania z dala od sąsiadów, gdzie panuje cisza i spokój i gdzie Kasia mogła stworzyć prawdziwy Koci Azyl. Warunki mieszkalnie nie przeszkadzały kotom. Ich właścicielka poświęciła im całą siebie i mimo, że nie mieszkała w luksusach starała się, aby kociaki miały dach nad głową i były bezpieczne.

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

stacyjka maltusia
lajtowe pomaganie
Wsparcie dla Fundacji Stacyjka Maltusia

W ramach naszej cyklicznej akcji lajtowe pomaganie, z przyjemnością informujemy, że w tym miesiącu wsparliśmy Fundację Stacyjka Maltusia z Dolnego Śląska. Fundacja ta jest azylem dla bezbronnych zwierząt domowych i gospodarczych, oferując im bezpieczne schronienie, opiekę weterynaryjną oraz miłość.

Czytaj więcej »
lajt mobile wsparało Fundację Rakiety
lajtowe pomaganie
Tym razem wspieramy Fundację Rakiety

Jako lajt mobile, mamy przyjemność ogłosić, że w ramach naszej akcji „lajtowe pomaganie” w tym miesiącu wsparliśmy działalność Fundacji Rakiety. Dzięki naszym nowym klientom, którzy dołączyli do nas w tym okresie, cała suma z przelewów autoryzacyjnych została przekazana na cele charytatywne. To dla nas ogromna radość móc przyczyniać się do tak ważnej inicjatywy.

Czytaj więcej »
lajtowe pomaganie wspiera Pegasus
lajtowe pomaganie
Po raz kolejny ze wsparciem wracamy do Pegasusa

Pamiętacie alpakę Łiłi i to, że środki z przelewów autoryzacyjnych zostały przeznaczone na budowę ogrodzenia jej wybiegu? A pamiętacie trzy tony trawokulek, które tirem przyjechały do Musuł jeszcze przed jesienią, kiedy konie już zapomniały jak smakuje trawa? Po raz kolejny lajt mobile wspiera działanie Schroniska Pegasus.

Czytaj więcej »

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto