Koty z Fundacji św. Franciszka dalej potrzebują naszej pomocy!

Kolejny raz dzięki Wam Fundacja Św. Franciszka, która dzielnie prowadzi Koci Azyl w Konstancinie otrzymała od nas zapasy dla kotów!
Wsparcie lajtowego pomagania trafiło do podopiecznych Fundacji św. Franciszka.

Kasia, założycielka fundacji wiele poświęciła w swoim życiu na rzecz pomocy zwierzętom. Kasia sprzedała odziedziczone po dziadkach mieszkanie i kupiła stary dom do remontu na wsi na ok. 4 hektarowym gruncie. 

Początki były trudne, bo pieniądze szybko się rozeszły i warunki jakie panowały w kupionym domu były dość trudne (kiepskie ogrzewanie, grzyb na ścianach, waląca się stodoła, itp.), ale sytuacja z powiększającą się nieustannie gromadą kotów wymusiła konieczność zmiany miejsca zamieszkania z dala od sąsiadów, gdzie panuje cisza i spokój i gdzie Kasia mogła stworzyć prawdziwy Koci Azyl. Warunki mieszkalnie nie przeszkadzały kotom. Ich właścicielka poświęciła im całą siebie i mimo, że nie mieszkała w luksusach starała się, aby kociaki miały dach nad głową i były bezpieczne.

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani
lajtowe pomaganie
Sieć lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani: Pomoc, Informacja, Wsparcie

Z dumą ogłaszamy, że marcu, w ramach naszej długoletniej inicjatywy “lajtowe pomaganie”, fundusze z przelewów autoryzacyjnych naszych nowych klientów zostaną przekazane na rzecz działalności Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Ta inicjatywa stanowi kolejny krok w naszym zaangażowaniu na rzecz społeczności i wsparcia dla organizacji działających na rzecz potrzebujących.

Czytaj więcej »

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto