Koty z Fundacji św. Franciszka dalej potrzebują naszej pomocy!

Kolejny raz dzięki Wam Fundacja Św. Franciszka, która dzielnie prowadzi Koci Azyl w Konstancinie otrzymała od nas zapasy dla kotów!
Wsparcie lajtowego pomagania trafiło do podopiecznych Fundacji św. Franciszka.

Kasia, założycielka fundacji wiele poświęciła w swoim życiu na rzecz pomocy zwierzętom. Kasia sprzedała odziedziczone po dziadkach mieszkanie i kupiła stary dom do remontu na wsi na ok. 4 hektarowym gruncie. 

Początki były trudne, bo pieniądze szybko się rozeszły i warunki jakie panowały w kupionym domu były dość trudne (kiepskie ogrzewanie, grzyb na ścianach, waląca się stodoła, itp.), ale sytuacja z powiększającą się nieustannie gromadą kotów wymusiła konieczność zmiany miejsca zamieszkania z dala od sąsiadów, gdzie panuje cisza i spokój i gdzie Kasia mogła stworzyć prawdziwy Koci Azyl. Warunki mieszkalnie nie przeszkadzały kotom. Ich właścicielka poświęciła im całą siebie i mimo, że nie mieszkała w luksusach starała się, aby kociaki miały dach nad głową i były bezpieczne.

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zostaw numer, oddzwonimy!

Pomożemy ci wybrać ofertę na najtańszy abonament w lajt mobile!

Cenimy twoją prywatność!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto