Tym razem wsparcie otrzymała Fundacja Amstaff Azyl

Fundacja Amstaff Azyl powstała z myślą o psach, które zaliczają się do ras TTB, czyli American Staffordshire Terrier (amstaff), Staffordshire Bull Terrier (staffik), Bulterier oraz Bulterier miniaturowy.
Wsparcie lajtowego pomagania trafiło do Fundacji Amstaff Azyl.

Kochani, w miesiącu marcu razem z Wami wsparliśmy również Fundację Amstaff Azyl. To wszystko jest możliwe dzięki przelewom weryfikującym dane osobowe, których dokonujecie zawierając z Umowę z lajt mobile.

Kilka słów o Fundacji

Fundacja ratuje bezdomne psy w rejonie województwa mazowieckiego, jak piszą na swojej stronie amstaffazyl.pl :

“…ze szczególnym uwzględnieniem psów przebywających na terenie Warszawy i okolic.” 

Członkami Fundacji Amstaff Azyl są osoby, które na co dzień pracują zawodowo, ale też doświadczeni wolontariusze i po prostu miłośnicy ras TTB, a każde działanie realizowane jest w ramach działalności non profit i ma charakter wolontariatu. Fundacja prowadzi domy tymczasowe, wspiera adopcje psów schroniskowych, prowadzi działalność edukacyjną, organizuje zbiórki pieniężne i rzeczowe, a także wspiera schroniska dzieląc się z nimi darami. 

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani
lajtowe pomaganie
Sieć lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani: Pomoc, Informacja, Wsparcie

Z dumą ogłaszamy, że marcu, w ramach naszej długoletniej inicjatywy “lajtowe pomaganie”, fundusze z przelewów autoryzacyjnych naszych nowych klientów zostaną przekazane na rzecz działalności Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Ta inicjatywa stanowi kolejny krok w naszym zaangażowaniu na rzecz społeczności i wsparcia dla organizacji działających na rzecz potrzebujących.

Czytaj więcej »

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto