Tym razem wsparcie otrzymała Fundacja Amstaff Azyl

Fundacja Amstaff Azyl powstała z myślą o psach, które zaliczają się do ras TTB, czyli American Staffordshire Terrier (amstaff), Staffordshire Bull Terrier (staffik), Bulterier oraz Bulterier miniaturowy.
Wsparcie lajtowego pomagania trafiło do Fundacji Amstaff Azyl.

Kochani, w miesiącu marcu razem z Wami wsparliśmy również Fundację Amstaff Azyl. To wszystko jest możliwe dzięki przelewom weryfikującym dane osobowe, których dokonujecie zawierając z Umowę z lajt mobile.

Kilka słów o Fundacji

Fundacja ratuje bezdomne psy w rejonie województwa mazowieckiego, jak piszą na swojej stronie amstaffazyl.pl :

“…ze szczególnym uwzględnieniem psów przebywających na terenie Warszawy i okolic.” 

Członkami Fundacji Amstaff Azyl są osoby, które na co dzień pracują zawodowo, ale też doświadczeni wolontariusze i po prostu miłośnicy ras TTB, a każde działanie realizowane jest w ramach działalności non profit i ma charakter wolontariatu. Fundacja prowadzi domy tymczasowe, wspiera adopcje psów schroniskowych, prowadzi działalność edukacyjną, organizuje zbiórki pieniężne i rzeczowe, a także wspiera schroniska dzieląc się z nimi darami. 

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajt mobile wspiera fundację DKMS
lajtowe pomaganie
Dołączyliśmy do akcji fundacji DKMS

20 kwietnia 2023 r. w siedzibie naszej firmy i w ramach akcji #lajtowe_pomaganie zorganizowaliśmy “Dzień Dawcy Szpiku” wraz z fundacją DKMS. Nasi pracownicy wcielili się w rolę wolontariuszy i dzięki nim zebraliśmy sporą liczbą próbek od potencjalnych dawców, którzy chcieli włączyć się do akcji.

Czytaj więcej »
Tym razem nasza pomoc trafiła do podopiecznych Psierocińca!
lajtowe pomaganie
Tym razem nasza pomoc trafiła do podopiecznych Psierocińca!

Za zgromadzone środki z przelewów autoryzacyjnych naszych klientów, którzy dołączyli do naszej sieci w lutym, w tym miesiącu lajtowe pomaganie trafia do Psierocińca ze Zbierska-Cukrowni. Na życzenie fundacji zamówiliśmy stos specjalistycznej karmy dla psów z dolegliwościami trzustki i wątroby oraz z problemami żołądkowo-jelitowymi.

Czytaj więcej »

Cenimy twoją prywatność!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto