Fundacja Motoambulans i nasza pomoc w walce z COVID-19

Na potrzeby Fundacji Motoambulans zakupiliśmy urządzenie Nocospray do wytwarzania suchej mgły, służące do dezynfekcji pomieszczeń.
Wspieramy w ramach programu lajtowe pomaganie Fundacje Motoambulans w walce z COVID-19.

W ramach akcji lajtowe pomaganie na potrzeby Fundacji Motoambulans zakupiliśmy urządzenie Nocospray do wytwarzania suchej mgły, służące do dezynfekcji pomieszczeń. Ratownicy medyczni wykorzystują to urządzenie do sterylizacji karetek pogotowia, szpitalnych sal i innych pomieszczeń narażonych na kontakt z wirusami. Koszt urządzenia to 12 050 zł, z czego ponad 10 000 zł przekazała Telestrada S.A., a 2000 zł pochodziło z Waszych wpłat 1 zł za przelewy autoryzacyjne, za co bardzo dziękujemy w imieniu naszym i Fundacji.

Pomagamy w walce z COVID-19

2020 rok nie jest dla nas najprzyjemniejszy. Pandemia COVID-19 sprawiła, że nasze beztroskie jak dotąd życie zmieniło się o 180 stopni. Ogólnopolska kwartantanna, zakazy gromadzenia się, nakłanianie do pozostania w domu. Zakupowe szaleństwo przy okazji robienia zapasów na wypadek zamknięcia sklepów, itd. 

Jak wiadomo COVID-19 opanował cały świat i w dalszym ciągu jest bardzo dużym zagrożeniem dla wielu, a niepokojące jest to, że nie do końca wiemy jak z nim walczyć, więc wirus cały czas nam zagraża. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie wspieramy Fundację Motoambulans. W ramach akcji #lajtowepomaganie podarowaliśmy im już maski ochronne i płyny do dezynfekcji. Są to podstawowe środki ochronne jakie w jakie należy stale zaopatrywać medyków. Ratownicy, pielęgniarki, lekarze – Ci, którzy niosą pomoc nam i naszym bliskim, teraz potrzebują naszej pomocy. Musimy zadbać o ich bezpieczeństwo, ponieważ ich wiedza, która idzie w parze w ogromnym doświadczeniem mogła nam uratować życie. 

Poza środkami ochrony osobistej zdecydowaliśmy się pomóc na większą skalę. Zakupiliśmy na rzecz Fundacji urządzenie Nocospray do wytwarzania suchej mgły, które służy do dezynfekcji pomieszczeń. Ratownicy medyczni wykorzystują to urządzenie do sterylizacji karetek pogotowia, szpitalnych sal i innych pomieszczeń narażonych na kontakt z wirusami. Koszt urządzenia to 12 050,00 zł, z czego ponad 10 000,00 zł przekazała Telestrada S.A., a 2000,00 zł pochodziło z wpłat naszych klientów dzięki przelewom autoryzacyjnym za 1,00 zł.

Urządzenie Nacospray to przede wszystkim skuteczna i bezpieczna dezynfekcja pomieszczeń dzięki suchej mgle. Jest też kompatybilny ze sprzętem elektronicznym, który znajduje się w salach operacyjnych, oddziałach intensywnej terapii i innych miejscach, w których pracuje się na wysoce specjalistycznych urządzeniach. Nacospray wytwarza suchą mgłę o wielkości ok. 5 mikronów i dzięki temu może zdezynfekować każde pomieszczenie w całości, bo mgła dociera do każdego miejsca, nawet tego najbardziej niedostępnego dla tradycyjnej metody dezynfekcji. Podczas jego działania następuje bardzo szybka dyfuzja wewnątrz pomieszczenia, co umożliwia przystąpienie do pracy w pomieszczeniu już po 60 minutach po dezynfekcji. To urządzenie mimo swojej ceny jest bardzo przydatne w wielu placówkach przy walce z pandemią. Jesteśmy dumni, że udało nam się wzbogacić naszych medyków o tak funkcjonalne i przydatne urządzenie. Wszystko dla naszego wspólnego dobra. Bądźmy bezpieczni.

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Cenimy twoją prywatność!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto