lajt mobile zaadoptowało lemura!

Nasze lajtowe pomaganie znowu w akcji i tym razem Was zaskoczymy, bo wiecie co? Zaadoptowaliśmy lemura! Tak! Prawdziwego lemura, który mieszka w warszawskim ZOO.
lajt mobile zaadoptowało lemura!

Nad rozwojem ZOO od lat czuwa Fundacja PANDA, która gromadzi środki z różnych akcji na rzecz mieszkańców Ogrodu Zoologicznego. Jedną z nich są właśnie adopcje zwierząt, którą postanowiliśmy wesprzeć i tym sposobem jako lajt mobile zobowiązaliśmy się zaopiekować lemurem. 

Cała kwota z wrześniowego lajtowego pomagania została przekazana na jedzenie, picie a także zapewnienie naszemu nowemu przyjacielowi opieki i rozrywki. W ramach podziękowania za wsparcie od naszych klientów ZOO umieściło przy wybiegu lemura tabliczkę z wdzięcznym napisem: 

“Lemur ma życie #na_lajcie dzięki sieci komórkowej lajt mobile!”

Mało kto wie, że Fundacja PANDA poza adopcjami zwierząt, organizuje też imprezy na terenie Ogrodu, prowadzi sklepik z upominkami oraz restaurację TEMBO. PANDA robi wszystko, żeby Ogród był miejscem niezwykłym, gdzie chętnie spędza się wolny czas, zdobywając jednocześnie wiedzę ekologiczną. Fundacja wydaje kwartalnik PANDA, w atrakcyjnej formie przybliżający problematykę ochrony środowiska i roli Ogrodów Zoologicznych w ochronie gatunków zagrożonych wyginięciem. 

Oferta na najtańszy abonament za 9,99 zł/mies.

Członkowie prowadzonego przez Fundację Klubu Przyjaciół Warszawskiego ZOO poznają Ogród w sposób niedostępny dla ogółu zwiedzających (zwiedzanie z przewodnikiem, wizyty w Ogrodzie o poranku i nocą, popularno-naukowe konferencje o tematyce ekologicznej). Fundacja prowadzi też zajęcia dla dzieci pokrzywdzonych przez los – przewlekle chorych i zaniedbanych społecznie. Organizują dla nich spotkania, prelekcje i imprezy pozwalające na ograniczenie codziennych problemów. Co się chwali – zarówno Zarząd, jak i Rada Fundacji pracują społecznie i nie pobierają za swoją pracę żadnych gratyfikacji finansowych.


Każdy zainteresowany działalnością Fundacji może pomóc mieszkańcom warszawskiego ZOO na kilka sposobów, do czego oczywiście zachęcamy! Między innymi można:

  • złożyć dowolny datek finansowy do szkatuły z PANDĄ w alei głównej ZOO,
  • kupić upominki w sklepiku Fundacji w zabytkowej „Chacie pod Strzechą”,
  • przekazać darowiznę na rozbudowę wybiegu i zimowe domki dla bocianów-inwalidów, które są niezdolne do samodzielnego życia na wolności,
  • zamówić imprezę prywatną lub dla pracowników swojej firmy,
  • zostać członkiem Klubu Przyjaciół ZOO,
  • „zaadoptować” wybrane przez siebie zwierzę,
  • pomóc w realizacji wielu innych pomysłów.

Jako lajt mobile zawsze wspieramy dobroczynne akcje i przedsięwzięcia. STaramy się uczestniczyć w akcjach pomocowych i cyklicznie zasilać konta różnych fundacji w ramach akcji “lajtowe pomaganie”, z której jesteśmy niezwykle dumni. Dzięki naszym klientom, którzy dokonują autoryzacji online każdy przelew na kwotę 1,00 zł jest cennym darem dla wielu istnień. 

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajtowe pomaganie wspiera Pegasus
lajtowe pomaganie
Po raz kolejny ze wsparciem wracamy do Pegasusa

Pamiętacie alpakę Łiłi i to, że środki z przelewów autoryzacyjnych zostały przeznaczone na budowę ogrodzenia jej wybiegu? A pamiętacie trzy tony trawokulek, które tirem przyjechały do Musuł jeszcze przed jesienią, kiedy konie już zapomniały jak smakuje trawa? Po raz kolejny lajt mobile wspiera działanie Schroniska Pegasus.

Czytaj więcej »
lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani
lajtowe pomaganie
Sieć lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani: Pomoc, Informacja, Wsparcie

Z dumą ogłaszamy, że marcu, w ramach naszej długoletniej inicjatywy “lajtowe pomaganie”, fundusze z przelewów autoryzacyjnych naszych nowych klientów zostaną przekazane na rzecz działalności Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Ta inicjatywa stanowi kolejny krok w naszym zaangażowaniu na rzecz społeczności i wsparcia dla organizacji działających na rzecz potrzebujących.

Czytaj więcej »

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto