Ponownie koci grudzień w Fundacji św. Franciszka

Z przyjemnością informujemy, że jeżeli w grudniu dołączyłeś do sieci lajt mobile, to w ramach akcji #lajtowe_pomaganie wsparłeś KOCI AZYL – Fundacja Św. Franciszka!
Jedzenie dla naszych kocich przyjaciół z Fundacji św. Franciszka zakupionych w ramach programu lajtowe pomaganie

tóra niesie pomoc zwierzętom skrzywdzonym przez los, osieroconym, porzuconym przez właścicieli, rannym w wypadkach komunikacyjnych, z interwencji, itp. Zima nie sprzyja bezbronnym stworzeniom, a w Azylu jest ich coraz więcej! Zapraszamy do adopcji i indywidualnego wsparcia Fundacji w jej działaniu!

Pamiętajcie – każda złotówka z przelewów autoryzacyjnych niezmiennie przeznaczana jest przez nas na cele charytatywne. Dziękujemy, że tak licznie przenosicie do nas swoje numery!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani
lajtowe pomaganie
Sieć lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani: Pomoc, Informacja, Wsparcie

Z dumą ogłaszamy, że marcu, w ramach naszej długoletniej inicjatywy “lajtowe pomaganie”, fundusze z przelewów autoryzacyjnych naszych nowych klientów zostaną przekazane na rzecz działalności Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Ta inicjatywa stanowi kolejny krok w naszym zaangażowaniu na rzecz społeczności i wsparcia dla organizacji działających na rzecz potrzebujących.

Czytaj więcej »

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto