Ponownie koci grudzień w Fundacji św. Franciszka

Z przyjemnością informujemy, że jeżeli w grudniu dołączyłeś do sieci lajt mobile, to w ramach akcji #lajtowe_pomaganie wsparłeś KOCI AZYL – Fundacja Św. Franciszka!
Jedzenie dla naszych kocich przyjaciół z Fundacji św. Franciszka zakupionych w ramach programu lajtowe pomaganie

tóra niesie pomoc zwierzętom skrzywdzonym przez los, osieroconym, porzuconym przez właścicieli, rannym w wypadkach komunikacyjnych, z interwencji, itp. Zima nie sprzyja bezbronnym stworzeniom, a w Azylu jest ich coraz więcej! Zapraszamy do adopcji i indywidualnego wsparcia Fundacji w jej działaniu!

Pamiętajcie – każda złotówka z przelewów autoryzacyjnych niezmiennie przeznaczana jest przez nas na cele charytatywne. Dziękujemy, że tak licznie przenosicie do nas swoje numery!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajt mobile wspiera fundację DKMS
lajtowe pomaganie
Dołączyliśmy do akcji fundacji DKMS

20 kwietnia 2023 r. w siedzibie naszej firmy i w ramach akcji #lajtowe_pomaganie zorganizowaliśmy “Dzień Dawcy Szpiku” wraz z fundacją DKMS. Nasi pracownicy wcielili się w rolę wolontariuszy i dzięki nim zebraliśmy sporą liczbą próbek od potencjalnych dawców, którzy chcieli włączyć się do akcji.

Czytaj więcej »
Tym razem nasza pomoc trafiła do podopiecznych Psierocińca!
lajtowe pomaganie
Tym razem nasza pomoc trafiła do podopiecznych Psierocińca!

Za zgromadzone środki z przelewów autoryzacyjnych naszych klientów, którzy dołączyli do naszej sieci w lutym, w tym miesiącu lajtowe pomaganie trafia do Psierocińca ze Zbierska-Cukrowni. Na życzenie fundacji zamówiliśmy stos specjalistycznej karmy dla psów z dolegliwościami trzustki i wątroby oraz z problemami żołądkowo-jelitowymi.

Czytaj więcej »

Cenimy twoją prywatność!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto