Moc wsparcia dla Domu Pomocy Społecznej w Broniszewicach

Z przyjemnością informujemy, że dzięki naszym nowym klientom, którzy dołączyli do sieci lajt mobile w styczniu wsparcie w ramach akcji lajtowe pomaganie otrzymał Dom Pomocy Społecznej dla dzieci i młodzieży w Broniszewicach.
Moc wsparcie dla Domu Pomocy Społecznej w Broniszewicach w ramach programu lajtowe pomaganie

Na pewno znacie działalność Zgromadzenia sióstr św. Dominika na rzecz Domu Pomocy społecznej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie. Do chłopaków z Broniszewic powędrowały buciki, artykuły kosmetyczne, ręczniki, termometry i oczywiście eko zestawy urodzinowe.

Pomaganie jest super! Dołącz do sieci klientów #na_lajcie i włącz się do akcji! Każdy przelew autoryzacyjny ma wielką moc, a to tylko 1 zł!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajt mobile wsparało Fundację Rakiety
lajtowe pomaganie
Tym razem wspieramy Fundację Rakiety

Jako lajt mobile, mamy przyjemność ogłosić, że w ramach naszej akcji „lajtowe pomaganie” w tym miesiącu wsparliśmy działalność Fundacji Rakiety. Dzięki naszym nowym klientom, którzy dołączyli do nas w tym okresie, cała suma z przelewów autoryzacyjnych została przekazana na cele charytatywne. To dla nas ogromna radość móc przyczyniać się do tak ważnej inicjatywy.

Czytaj więcej »
lajtowe pomaganie wspiera Pegasus
lajtowe pomaganie
Po raz kolejny ze wsparciem wracamy do Pegasusa

Pamiętacie alpakę Łiłi i to, że środki z przelewów autoryzacyjnych zostały przeznaczone na budowę ogrodzenia jej wybiegu? A pamiętacie trzy tony trawokulek, które tirem przyjechały do Musuł jeszcze przed jesienią, kiedy konie już zapomniały jak smakuje trawa? Po raz kolejny lajt mobile wspiera działanie Schroniska Pegasus.

Czytaj więcej »
lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani
lajtowe pomaganie
Sieć lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani: Pomoc, Informacja, Wsparcie

Z dumą ogłaszamy, że marcu, w ramach naszej długoletniej inicjatywy “lajtowe pomaganie”, fundusze z przelewów autoryzacyjnych naszych nowych klientów zostaną przekazane na rzecz działalności Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Ta inicjatywa stanowi kolejny krok w naszym zaangażowaniu na rzecz społeczności i wsparcia dla organizacji działających na rzecz potrzebujących.

Czytaj więcej »

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto