fbpx

Pomoc humanitarna dla Ukrainy

Ze środków z przelewów autoryzacyjnych w lutym udało nam się zrobić wiele dobrego!
Wspieramy humanitarnie przyjaciół z Ukrainy

Wsparliśmy rzeczowo rodzinę z Ukrainy, daliśmy im schronienie, a później znaleźliśmy i urządziliśmy im mieszkanie.
Kupiliśmy i przekazaliśmy w dużej ilości pampersy, słoiczki dla dzieci, kosmetyki i żywność z długim terminem ważności na rzecz zbiórki dla Uchodźców, którą prowadzi Urząd Dzielnicy Włochy (dzielnica m.st. Warszawy).
Kupiliśmy i przekazaliśmy opatrunki i inne akcesoria do pierwszej pomocy na rzecz zbiórki do Kijowa – na front!
Kupiliśmy i przekazaliśmy 160 kg karmy dla zwierzaków z Ukrainy, które trafiły do Fundacja TUSIA wcześniej wolontariat Projekt TUSIA.

Jak to mówią: „Człowiek jest tyle wart, ile jest w stanie pomóc drugiemu”. Ta myśl przyświeca nam od samego początku, ale dzisiaj – w obliczu tak wielkiej tragedii ma dla nas szczególny wydźwięk. Jako zespół lajt mobile staramy się ze wszystkich sił zrobić jak najwięcej dobrego.

Pamiętajcie, dobro wraca! Dlatego warto pomagać!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

stacyjka maltusia
lajtowe pomaganie
Wsparcie dla Fundacji Stacyjka Maltusia

W ramach naszej cyklicznej akcji lajtowe pomaganie, z przyjemnością informujemy, że w tym miesiącu wsparliśmy Fundację Stacyjka Maltusia z Dolnego Śląska. Fundacja ta jest azylem dla bezbronnych zwierząt domowych i gospodarczych, oferując im bezpieczne schronienie, opiekę weterynaryjną oraz miłość.

Czytaj więcej »
lajt mobile wsparało Fundację Rakiety
lajtowe pomaganie
Tym razem wspieramy Fundację Rakiety

Jako lajt mobile, mamy przyjemność ogłosić, że w ramach naszej akcji „lajtowe pomaganie” w tym miesiącu wsparliśmy działalność Fundacji Rakiety. Dzięki naszym nowym klientom, którzy dołączyli do nas w tym okresie, cała suma z przelewów autoryzacyjnych została przekazana na cele charytatywne. To dla nas ogromna radość móc przyczyniać się do tak ważnej inicjatywy.

Czytaj więcej »
lajtowe pomaganie wspiera Pegasus
lajtowe pomaganie
Po raz kolejny ze wsparciem wracamy do Pegasusa

Pamiętacie alpakę Łiłi i to, że środki z przelewów autoryzacyjnych zostały przeznaczone na budowę ogrodzenia jej wybiegu? A pamiętacie trzy tony trawokulek, które tirem przyjechały do Musuł jeszcze przed jesienią, kiedy konie już zapomniały jak smakuje trawa? Po raz kolejny lajt mobile wspiera działanie Schroniska Pegasus.

Czytaj więcej »

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto