Stowarzyszenie Straż dla Zwierząt w Polsce

W ramach akcji lajtowe pomaganie wspieramy fundacje i stowarzyszenia, które działają z ogromnym poświęceniem na rzecz poprawy jakości życia osób potrzebujących oraz zwierząt.
lajtowe pomaganie wsparło Stowarzyszenie Straż dla zwierząt

Suma z przelewów autoryzacyjnych naszych nowych klientów, którzy dołączyli do sieci lajt mobile w kwietniu została przekazana do Stowarzyszenia Straż dla Zwierząt w Polsce.

Kilka słów o Stowarzyszeniu

Straż dla zwierząt powstała z myślą o bezbronnych i uzależnionych od ludzi istotach, które często stają się również ich ofiarami. Agresja opiekunów lub zaniedbanie może doprowadzić do tragicznych skutków dla czworonogów, dla których jedynym ratunkiem pozostaje chirurgia weterynaryjna lub inne, zaawansowane formy pomocy medycznej.

 

Stowarzyszenie na co dzień mierzy się z ogromnym problemem jakim są bezdomne psy i koty, które bez opieki pozostają głodne i schorowane, a także często giną pod kołami samochodów. Straż dla zwierząt niesie pomoc bezbronnym stworzeniom, ale jak wiadomo – dobre chęci nie wystarczą – Stowarzyszenie potrzebuje uwagi, czujności i wsparcia od nas samych. Być może tuż obok dzieje się coś niedobrego i maltretowane zwierzęta potrzebują pomocy. Może w dzielnicy, w której mieszkamy błąka się bezdomny pies czy kot? 


Takie przypadki należy niezwłocznie zgłaszać Straży. Wystarczy skontaktować się ze Stowarzyszeniem Straż dla zwierząt SdZ. Razem możemy wesprzeć potrzebujące zwierzęta i zrobić dla nich coś dobrego!

Interwencje dla zwierząt

Kiedy Stowarzyszenie dla zwierząt otrzyma alert o potrzebie interwencji, wówczas udaje się we wskazane miejsce, by udzielić pomocy. Interwencje Straży dla Zwierząt to kompleksowe działania, których celem jest ustalenie charakteru zdarzenia, przeprowadzenia wywiadu środowiskowego oraz przede wszystkim udzielenia odpowiednio dobranej pomocy dla zwierząt. Chirurgia zwierzęca czy dermatologia weterynaryjna to część z usług, które Stowarzyszenie świadczy, aby ratować życie i zdrowie naszych podopiecznych.

W siedzibie Straży w Warszawie zostało uruchomione Centrum Zdrowia Zwierząt, które dysponuje nowoczesną przychodnią weterynaryjną, w której udzielana jest niezbędna pomoc medyczna oraz odpowiednia pielęgnacja zaniedbanym, chorym lub maltretowanym zwierzętom.

Zachęcamy do korzystania z usług przychodni wszystkie osoby prywatne ze swoimi pupilami, które potrzebują pomocy weterynaryjnej lub zabiegów pielęgnacyjnych.

Korzystając z usług przychodni, takich jak położnictwo weterynaryjne czy strzyżenie psów, wspieracie działalność fundacji dla zwierząt. Dochody uzyskane z działalności Centrum Zdrowia Zwierząt przeznaczane są na leczenie kotów i psów uratowanych przez Straż.

 

pies w gabinecie weterynaryjnym

Gabinety oferują m.in.:

  • pełną diagnostykę,
  • chirurgię weterynaryjną,
  • dermatologię zwierzęcą,
  • położnictwo weterynaryjne.
  • kompleksowe badania laboratoryjne zwierząt,
  • pielęgnację – mycie, czesanie psów oraz strzyżenie zwierząt różnych gatunków.

 

Stowarzyszenie można wesprzeć również indywidualnie oraz dołączyć do grona wolontariuszy. Zapraszamy na stronę Straży, gdzie znajdują się szczegółowe informacje.

Jeżeli podoba Ci się nasza inicjatywa i chciałbyś też być częścią lajtowego pomagania to zapraszamy do lajt mobile! Każdy przelew autoryzacyjny trafia na cele charytatywne.

Nie dość, że jesteśmy najtańszą siecią komórkową w Polsce, to jeszcze niesiemy pomoc potrzebującym. Poznaj ofertę na abonament lub internet mobilny i dołącz do nas! Więcej informacji o akcji lajtowe pomaganie znajdziesz na naszej stronie internetowej.

 

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajtowe pomaganie wspiera Pegasus
lajtowe pomaganie
Po raz kolejny ze wsparciem wracamy do Pegasusa

Pamiętacie alpakę Łiłi i to, że środki z przelewów autoryzacyjnych zostały przeznaczone na budowę ogrodzenia jej wybiegu? A pamiętacie trzy tony trawokulek, które tirem przyjechały do Musuł jeszcze przed jesienią, kiedy konie już zapomniały jak smakuje trawa? Po raz kolejny lajt mobile wspiera działanie Schroniska Pegasus.

Czytaj więcej »
lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani
lajtowe pomaganie
Sieć lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani: Pomoc, Informacja, Wsparcie

Z dumą ogłaszamy, że marcu, w ramach naszej długoletniej inicjatywy “lajtowe pomaganie”, fundusze z przelewów autoryzacyjnych naszych nowych klientów zostaną przekazane na rzecz działalności Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Ta inicjatywa stanowi kolejny krok w naszym zaangażowaniu na rzecz społeczności i wsparcia dla organizacji działających na rzecz potrzebujących.

Czytaj więcej »

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto