Wróciliśmy z pomocą do Fundacji św. Franciszka

Nie zapominamy też o Słodziakach z Fundacji św. Franciszka.
Wspieramy w ramach programu lajtowe pomaganie Fundację św. Franciszka.

Z lipcowych wpłat w celu weryfikacji tożsamości przy zawieraniu umów, wsparliśmy również kotki z Kociego Azylu.

W lajt mobile dzięki comiesięcznej akcji #lajtowepomaganie staramy się wspierać działalność fundacji, schronisk, hospicjów, domów dziecka, samotnej matki, etc. Na naszej liście jest też podwarszawski Koci Azyl. Warto pomagać, pamiętajmy, że człowiek jest tyle wart ile może pomóc drugiemu. W tym przypadku Kasi i jej wielkiemu poświęceniu dla bezbronnych, czworonożnych istot.

W imieniu Fundacji zachęcamy również do przekazywania 1% podatku na jej działalność, jak i do innej potrzebnej pomocy, nie tylko materialnej.

 

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajt mobile wspiera fundację DKMS
lajtowe pomaganie
Dołączyliśmy do akcji fundacji DKMS

20 kwietnia 2023 r. w siedzibie naszej firmy i w ramach akcji #lajtowe_pomaganie zorganizowaliśmy “Dzień Dawcy Szpiku” wraz z fundacją DKMS. Nasi pracownicy wcielili się w rolę wolontariuszy i dzięki nim zebraliśmy sporą liczbą próbek od potencjalnych dawców, którzy chcieli włączyć się do akcji.

Czytaj więcej »
Tym razem nasza pomoc trafiła do podopiecznych Psierocińca!
lajtowe pomaganie
Tym razem nasza pomoc trafiła do podopiecznych Psierocińca!

Za zgromadzone środki z przelewów autoryzacyjnych naszych klientów, którzy dołączyli do naszej sieci w lutym, w tym miesiącu lajtowe pomaganie trafia do Psierocińca ze Zbierska-Cukrowni. Na życzenie fundacji zamówiliśmy stos specjalistycznej karmy dla psów z dolegliwościami trzustki i wątroby oraz z problemami żołądkowo-jelitowymi.

Czytaj więcej »

Cenimy twoją prywatność!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto