fbpx

Wsparcie dla Fundacji Stacyjka Maltusia

W ramach naszej cyklicznej akcji lajtowe pomaganie, z przyjemnością informujemy, że w tym miesiącu wsparliśmy Fundację Stacyjka Maltusia z Dolnego Śląska. Fundacja ta jest azylem dla bezbronnych zwierząt domowych i gospodarczych, oferując im bezpieczne schronienie, opiekę weterynaryjną oraz miłość.
stacyjka maltusia

Dzięki sumie z przelewów autoryzacyjnych naszych klientów, konto Fundacji Stacyjka Maltusia zostało zasilone znaczną kwotą, która pozwoli na ratowanie kolejnych istnień. Ta pomoc jest nieoceniona, zwłaszcza w obliczu rosnącej liczby zwierząt potrzebujących natychmiastowej interwencji i opieki.

O Fundacji Stacyjka Maltusia

Fundacja Stacyjka Maltusia działa na rzecz wszystkich zwierząt wymagających pomocy – chorych, skrzywdzonych i spracowanych. Pod opieką fundacji znajdują się zarówno zwierzęta domowe, jak i gospodarcze, takie jak konie, kozy, psy, koty oraz króliki. Organizacja ta nie tylko zapewnia im niezbędną opiekę weterynaryjną, ale także obdarza je miłością i troską, której tak bardzo potrzebują.

Częste interwencje fundacji są nieodzownym elementem jej działalności, bowiem liczba zwierząt wymagających pomocy stale rośnie, a liczba chętnych do pomocy jest wciąż niewystarczająca. W ramach swoich działań, fundacja stara się również edukować młodzież na temat poszanowania zwierząt oraz dąży do wprowadzenia zmian w prawie ochrony zwierząt.

W codziennej pracy, członkowie fundacji budują i naprawiają padoki dla koni, poświęcając na to wiele godzin dziennie. Ich determinacja i zaangażowanie są godne podziwu i stanowią inspirację dla nas wszystkich.

Nasze wsparcie

Jesteśmy dumni, że poprzez lajtowe pomaganie możemy przyczynić się do poprawy losu zwierząt pod opieką Fundacji Stacyjka Maltusia. Wierzymy, że nasze wsparcie pomoże fundacji w dalszej realizacji jej misji, zapewniając bezpieczeństwo i lepszą przyszłość dla wielu bezbronnych istot.

Dziękujemy wszystkim klientom lajt mobile, którzy swoimi przelewami autoryzacyjnymi przyczynili się do tej inicjatywy. Razem możemy zmieniać świat na lepsze, krok po kroku, pomagając tym, którzy sami nie mogą się obronić.

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajt mobile wsparało Fundację Rakiety
lajtowe pomaganie
Tym razem wspieramy Fundację Rakiety

Jako lajt mobile, mamy przyjemność ogłosić, że w ramach naszej akcji „lajtowe pomaganie” w tym miesiącu wsparliśmy działalność Fundacji Rakiety. Dzięki naszym nowym klientom, którzy dołączyli do nas w tym okresie, cała suma z przelewów autoryzacyjnych została przekazana na cele charytatywne. To dla nas ogromna radość móc przyczyniać się do tak ważnej inicjatywy.

Czytaj więcej »
lajtowe pomaganie wspiera Pegasus
lajtowe pomaganie
Po raz kolejny ze wsparciem wracamy do Pegasusa

Pamiętacie alpakę Łiłi i to, że środki z przelewów autoryzacyjnych zostały przeznaczone na budowę ogrodzenia jej wybiegu? A pamiętacie trzy tony trawokulek, które tirem przyjechały do Musuł jeszcze przed jesienią, kiedy konie już zapomniały jak smakuje trawa? Po raz kolejny lajt mobile wspiera działanie Schroniska Pegasus.

Czytaj więcej »
lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani
lajtowe pomaganie
Sieć lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani: Pomoc, Informacja, Wsparcie

Z dumą ogłaszamy, że marcu, w ramach naszej długoletniej inicjatywy “lajtowe pomaganie”, fundusze z przelewów autoryzacyjnych naszych nowych klientów zostaną przekazane na rzecz działalności Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Ta inicjatywa stanowi kolejny krok w naszym zaangażowaniu na rzecz społeczności i wsparcia dla organizacji działających na rzecz potrzebujących.

Czytaj więcej »

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto