Tym razem wspieramy Fundację Rakiety

Jako lajt mobile, mamy przyjemność ogłosić, że w ramach naszej akcji „lajtowe pomaganie” w tym miesiącu wsparliśmy działalność Fundacji Rakiety. Dzięki naszym nowym klientom, którzy dołączyli do nas w tym okresie, cała suma z przelewów autoryzacyjnych została przekazana na cele charytatywne. To dla nas ogromna radość móc przyczyniać się do tak ważnej inicjatywy.
lajt mobile wsparało Fundację Rakiety

O Fundacji Rakiety

Fundacja Rakiety powstała dzięki niezwykłej przyjaźni i determinacji. Maja, założycielka Fundacji, poznała Michała podczas swojej pracy w Fundacji “Krajowe Centrum Kompetencji”. Michał, młody i pełen energii chłopak, potrzebował pomocy finansowej na leczenie nowotworu kości oraz protezę. Jego rodzina zwróciła się o wsparcie, a Maja, chcąc pomóc, stanęła przed trudnym zadaniem – przekonać zbuntowanego Michała do leczenia. Tak zaczęła się ich wyjątkowa przyjaźń.

Podczas wolontariatu na oddziale onkologicznym, Maja poznała wielu pacjentów, zrozumiała ich potrzeby i problemy. Jednym z nich był młody Bartek, który otwarcie dzielił się swoimi doświadczeniami i marzeniami. Inspiracja i przyjaźń z Michałem i Bartkiem stały się fundamentem do założenia Fundacji Znajdź Pomoc, która w 2018 roku połączyła się z Fundacją United Way Polska, by w 2021 roku przyjąć nową nazwę – Fundacja Onkologiczna Rakiety.

Misja Fundacji

Fundacja Rakiety działa na rzecz osób dotkniętych chorobami onkologicznymi, oferując wsparcie finansowe, psychologiczne i informacyjne. Misją fundacji jest nie tylko pomoc w zbiórkach na leczenie, ale także szerzenie świadomości na temat nowotworów i edukacja w zakresie profilaktyki.

O akcji “lajtowe pomaganie”

Nasza akcja „lajtowe pomaganie” polega na przekazywaniu całej sumy z przelewów autoryzacyjnych naszych nowych klientów na cele charytatywne. Każdego miesiąca wspieramy inną organizację, aby dotrzeć z pomocą do jak największej liczby potrzebujących. Wierzymy, że każdy gest ma znaczenie, a wspólnie możemy naprawdę wiele zdziałać.

Dziękujemy!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom, dzięki którym możemy realizować tę akcję. Wasze zaufanie i wsparcie pozwalają nam działać i pomagać tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla tych, którzy walczą z chorobą.

Zapraszamy do śledzenia naszych działań i wspierania kolejnych inicjatyw. Każdy nowy klient lajt mobile to dodatkowa pomoc dla potrzebujących, a każda wpłata autoryzacyjna w wysokości 1 zł ma ogromne znaczenie.

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajtowe pomaganie wspiera Pegasus
lajtowe pomaganie
Po raz kolejny ze wsparciem wracamy do Pegasusa

Pamiętacie alpakę Łiłi i to, że środki z przelewów autoryzacyjnych zostały przeznaczone na budowę ogrodzenia jej wybiegu? A pamiętacie trzy tony trawokulek, które tirem przyjechały do Musuł jeszcze przed jesienią, kiedy konie już zapomniały jak smakuje trawa? Po raz kolejny lajt mobile wspiera działanie Schroniska Pegasus.

Czytaj więcej »
lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani
lajtowe pomaganie
Sieć lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani: Pomoc, Informacja, Wsparcie

Z dumą ogłaszamy, że marcu, w ramach naszej długoletniej inicjatywy “lajtowe pomaganie”, fundusze z przelewów autoryzacyjnych naszych nowych klientów zostaną przekazane na rzecz działalności Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Ta inicjatywa stanowi kolejny krok w naszym zaangażowaniu na rzecz społeczności i wsparcia dla organizacji działających na rzecz potrzebujących.

Czytaj więcej »

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto