Wsparliśmy Fundację Dajemy Dzieciom Siłę!

Dzięki Klientom, którzy dołączyli do lajt mobile w lutym, udało nam się wesprzeć Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.
Wspieramy w ramach programu lajtowe pomaganie Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

Fundacja ta dąży do tego, by wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności.
Ich działania koncentrują się na ochronie najmłodszych przed krzywdzeniem, a także na zminimalizowaniu konsekwencji, jakie niesie ze sobą doświadczenie przemocy. Dużą uwagę przywiązują do wspierania rodziców – aby dzieci mogły od nich dostać jak najlepszą opiekę i wychowanie.

Zapytani czego potrzebują, odpowiedzieli: profesjonalnego odkurzacza i środków czystości – aby dbać o bezpieczeństwo naszych podopiecznych podczas zajęć!
No i dostali! Kupiliśmy sprawdzony sprzęt jednej z najlepszych marek na rynku i podstawową chemię, której w takich miejscach nigdy nie jest za dużo!
To prawdziwa radość pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują. Dziękujemy, że jesteście z nami i tak licznie przenosicie do nas swoje numery!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajt mobile wspiera fundację DKMS
lajtowe pomaganie
Dołączyliśmy do akcji fundacji DKMS

20 kwietnia 2023 r. w siedzibie naszej firmy i w ramach akcji #lajtowe_pomaganie zorganizowaliśmy “Dzień Dawcy Szpiku” wraz z fundacją DKMS. Nasi pracownicy wcielili się w rolę wolontariuszy i dzięki nim zebraliśmy sporą liczbą próbek od potencjalnych dawców, którzy chcieli włączyć się do akcji.

Czytaj więcej »
Tym razem nasza pomoc trafiła do podopiecznych Psierocińca!
lajtowe pomaganie
Tym razem nasza pomoc trafiła do podopiecznych Psierocińca!

Za zgromadzone środki z przelewów autoryzacyjnych naszych klientów, którzy dołączyli do naszej sieci w lutym, w tym miesiącu lajtowe pomaganie trafia do Psierocińca ze Zbierska-Cukrowni. Na życzenie fundacji zamówiliśmy stos specjalistycznej karmy dla psów z dolegliwościami trzustki i wątroby oraz z problemami żołądkowo-jelitowymi.

Czytaj więcej »

Cenimy twoją prywatność!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto