fbpx

Czy 300 GB internetu mobilnego to dużo?

Poznaj odpowiedz na pytanie czy 300 GB internetu to dużo

Internet mobilny towarzyszy większości z nas każdego dnia. Dzięki niemu możemy w domu i poza nim sprawdzić pogodę, rozkład jazdy komunikacji miejskiej, odczytać e-maile i scrollować social media. Wybór odpowiedniego pakietu na internet mobilny zależy głównie od tego, jak długo korzystać chcemy z niego korzystać w ciągu dnia. Sprawdź, czy łącznie 300 GB jak na internet mobilny to dużo!

Spis treści

Internet mobilny z transferem 300 GB

W ofercie lajt mobile największy pakiet na internet mobilny to transfer 100 GB w ciągu dnia i dodatkowo 200 GB w nocy, co w sumie daje aż 300 GB transferu na internet mobilny w ciągu miesiąca. 300 GB, jak na internet mobilny robi wrażenie, jednak sprawdzimy, ile jest to w praktyce i czy na pewno Ci wystarczy! Dla porównania podamy różne liczby, jednak pamiętaj, że są one orientacyjne i w rzeczywistości mogą się troszkę różnić ze względu na inne czynniki.

Internet mobilny czy stacjonarny - który wybrać?

Coraz więcej osób rezygnuje z internetu stacjonarnego, ponieważ często bardziej opłaca się to finansowo i kupuje internet mobilny. Internet stacjonarny ma wiele ograniczeń – w niektórych pomieszczeniach w domach lub mieszkaniach sygnał jest słaby, a często na balkonie lub w okolicy domu nie ma go wcale.

Dodatkowo przy kupnie oferty internetu stacjonarnego musisz związać się umową na około 2 lata i płacić co miesiąc stałą i często niemałą kwotę. Internet mobilny towarzyszy Ci cały czas – nawet, kiedy opuścisz mury swojego domu, dlatego warto zadać sobie pytanie: czy warto płacić za internet dwa razy? Może wystarczy Ci sam internet mobilny, z którego będziesz korzystać nie tylko na smartfonie, ale również na laptopie czy smart TV?

Internet mobilny to wygodniejsze i tańsze rozwiązanie, a sieci komórkowe mają bardzo korzystne oferty internetu mobilnego. W lajt mobile możesz mieć aż 300 GB, sprawdź ofertę na internet mobilny na stronie operatora.

Internet mobilny 300 GB - na ile wystarczy?

Ciągle mówimy, że można mieć dużo internetu mobilnego, jednak najbardziej interesuje nas, na ile wystarczą nam te gigabajty.

Internet mobilny 300 GB to mniej więcej:

Wejdź na stronę lajt mobile i sprawdź oferty na najlepszy internet mobilny oraz internet mobilny w abonamencie

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto