Internet mobilny na wakacje – który wybrać?

Internet komórkowy na wakacje – który wybrać?

Wakacje kojarzą się z wolnością i wypoczynkiem. Jednak nie wyobrażamy sobie wyjazdu bez najważniejszej rzeczy, jakim jest internet mobilny. Sprawdź, który internet na wakacje wybrać!

Spis treści

Internet mobilny na wakacje - dużo GB!

Uczniowie, studenci i osoby pracujące – wszyscy potrzebują dużo GB na wakacje! Uczniowie i studenci w okresie letnim mają dużo czasu na wypoczynek, więc mogą nadrabiać filmy oraz grać online bez wyrzutów. Do tego potrzebują dużo Internetu. Co to znaczy dużo Internetu? 300 GB – tyle możesz mieć w lajt mobile za niewielkie pieniądze! Wejdź na stronę www.lajtmobile.pl i sprawdź nasz tani internet mobilny.

Chcesz poznać naszą ofertę? Zamów kontakt!

Oddzwonimy i pomożemy ci wybrać najlepszą ofertę!

Internet mobilny - czy da się jeszcze bez niego podróżować?

Podróżowanie z tradycyjną mapą odeszło w niepamięć, chociaż czasami warto ją mieć w zanadrzu. Obecnie mało kto korzysta z nawigacji samochodowej, ponieważ jest droga i w większości z nich trzeba instalować aktualne mapy, co swoje kosztuje. Klienci najczęściej korzystają z map Google’a oraz innych, topowych aplikacji do nawigowania (np. aplikacja Yanosik), dlatego internet mobilny na wakacje jest niezbędny do swobodnego podróżowania.

Dzięki współczesnym aplikacjom do nawigacji widzisz bieżącą sytuację na drodze – wiesz, gdzie są korki, gdzie jest wypadek, a nawet, gdzie może spotkać Cię kontrola policyjna. Widzisz, ile zostało Ci do celu, ale najważniejsze jest to, że mapy internetowe są aktualizowane na bieżąco i możesz dowiedzieć się, w którym miejscu są roboty drogowe. Żeby móc korzystać z tych aplikacji potrzebujesz porządny internet mobilny i co najważniejsze – nie może Ci go zabraknąć!

Jeżeli przebywasz za granicą, pamiętaj, że obowiązują Cię pewne ograniczenia, nawet jeżeli masz pakiet. Sprawdź stronę swojego operatora, aby dowiedzieć się, ile zapłacisz za internet komórkowy za granicą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o roamingu, przeczytaj artykuł Co to jest roaming i jak go włączyć?

Ile kosztuje internet mobilny? Porównanie cen oferty z największą ilością GB

Sprawdziliśmy dla Was ceny za internet mobilny na wakacje popularnych operatorów! Do naszego rankingu wybraliśmy od każdego z nich jeden pakiet, który zawiera największą liczbę GB! Pamiętaj, że ceny internetu komórkowego mogą się zmieniać, podajemy ceny dostępne w lipcu 2021 r.

  • lajt mobile 100/200 GB – 39,99 zł
  • Orange 250 GB – 59,99 zł
  • Plus 120 GB – 59,99 zł
  • T-Mobile 100 GB – 40 zł (jest to cena promocyjna – cena regularna wynosi 45,00 zł)
  • Play 200 GB – 60 zł
  • Virgin Mobile 220 GB – 45 zł (również jest to cena promocyjna – cena regularna wynosi 50,00 zł)

Przekonuje Cię pakiet 100/200 GB za wyłącznie 39,99 zł/mies.? Wybierz najlepszą ofertę dla siebie. Sprawdź ceny internetu, jak i abonamentu, ponieważ w abonamencie jest jeszcze taniej!

Gdzie znajdziesz najświeższe informacje o centach internetu mobilnego? Wejdź na naszego bloga i koniecznie sprawdź artykuł, gdzie przedstawiamy aktualny ranking na internet mobilny.

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto