fbpx

Najtańszy internet mobilny – ranking 2024

Ranking 2023 na ajtańszy internet mobilny

Internet mobilny umożliwia łatwy dostęp do informacji i umożliwia komunikację z innymi ludźmi na całym świecie. Dziś już prawie każdy posiada urządzenia mobilne, takie jak smartfony i tablety, dlatego internet mobilny stał się niezbędnym narzędziem, dzięki któremu mamy dostęp do internetu w dowolnym miejscu i czasie.

Internet mobilny umożliwia również korzystanie z usług i aplikacji online, takich jak e-bankowość, zakupy online, streaming wideo i muzyki, mapy i nawigacja GPS, a nawet zdalne nauczanie i praca zdalna. Ponadto, w niektórych regionach internet mobilny może być jedynym dostępnym sposobem na dostęp do internetu, np. wsie czy nowo wybudowane osiedla, gdzie jeszcze żaden z okolicznych dostawców nie oferuje swoich usług. W takich przypadkach internet mobilny jest nie tylko ważny, ale wręcz niezbędny do pozostania w kontakcie z resztą świata i korzystania z usług online.

Rabat na aktywacje w lajt mobile

Wreszcie, internet mobilny umożliwia łatwe korzystanie z mediów społecznościowych, które stały się nieodłącznym elementem życia codziennego dla wielu z nas. Bez dostępu do internetu mobilnego byłoby trudno utrzymać kontakt z rodziną i przyjaciółmi oraz śledzić informacje i trendy w czasie rzeczywistym na platformach typu TikTok, Instagram, Twitter czy Facebook.

Internet mobilny opłaca się też zamówić w ofercie z głosem, gdzie pakiet 100+200 GB z 5G, a do tego nielimitowanie połączenia, wiadomości SMS i MMS możesz mieć za 39,99 zł/mies. W lajt mobile dostaniesz najtańszy abonament i podpiszesz umowę bez zobowiązań w 100% online. Sprawdź jak oferta na abonament od lajt mobile wygląda na tle innych operatorów na rynku. Przejdź do rankingu na abonament.

Zamów przez telefon

Jaki internet mobilny warto kupić? Oto nasz ranking na styczeń 2024:

#1 – Najlepsza i najtańsza oferta!
Operator: lajt mobile
Cena: 39,99 zł
Oferta: lajt 100/200 GB
GB: 100+200 GB
Umowa: bez terminu
5G: TAK

Rabat na 29 zł z kodem: FREE

#2
Operator: VIRGIN MOBILE 
Cena: 45,00 zł
Oferta: VIRGIN NET 220
GB: 220 GB
Umowa: bez terminu
5G:

#3
Operator: PREMIUM MOBILE
Cena: 49,90 zł
Oferta: FREEDOM NET 200
GB: 200 GB
Umowa: bez terminu
5G: TAK

#4
Operator: PLUSH
Cena: 60,00 zł
Oferta: INTERNET
GB: 200 GB
Umowa: bez terminu
5G: TAK

#5
Operator: PLAY
Cena: 65,00 zł
Oferta: PLAY INTERNET 300 GB
GB: 300 GB
Umowa: 24 mies.
5G: TAK

#6
Operator: PLUS
Cena: 69,00 zł
Oferta: INTERNET 
GB: 200 GB
Umowa: 24 mies.
5G: TAK

SIEĆOFERTAGBUMOWA5GCENA


LAJT MOBILE


lajt 100/200 GB


100+200 GB


BEZ TERMINU


TAK
39,99 zł


Rabat na 29 zł
z kodem: FREE

VIRGIN MOBILEVIRGIN NET 220220 GBBEZ TERMINU45,00 zł
PREMIUM MOBILEFREEDOM NET 200200 GBBEZ TERMINUTAK49,90 zł
PLUSHINTERNET200 GBBEZ TERMINUTAK60,00 zł
PLUSINTERNET200 GB24 mies.TAK69,00 zł
PLAYPLAY INTERNET 300 GB300 GB24 mies.TAK65,00 zł

Porównaliśmy jedne z największych ofert na internet mobilny na rynku i co z nich wynika? Bezwzględnie pierwsze miejsce w rankingu zajmuje nasza sieć lajt mobile. Od lat utrzymujemy najlepsze ceny, a nasz internet mobilny z 5G bije rekordy popularności. To najtańsza oferta na rynku, a w dodatku na zasięgu sieci Plus, którego “piąta generacja” została okrzyknięta najlepszym i najszybszym zasięgiem.

727 701 727

Zamów przez telefon

Co wybrać? Internet mobilny czy internet domowy?

Internet mobilny i internet domowy mają swoje zalety i wady, a to, który z nich jest lepszy, zależy od indywidualnych potrzeb użytkownika. Niemniej jednak, istnieją pewne sytuacje, w których internet mobilny może mieć przewagę nad internetem domowym.

Chcesz poznać naszą ofertę?
Wyślij formularz!

Oddzwonimy i pomożemy ci wybrać najlepszą ofertę!

Po pierwsze - dostęp do sieci z każdego miejsca

Internet mobilny umożliwia dostęp do sieci bez konieczności przebywania w określonym miejscu. Dzięki temu użytkownik może korzystać z sieci w podróży, w pracy lub na wakacjach. W przypadku internetu domowego użytkownik musi pozostawać w pobliżu urządzenia, do którego jest podłączony internet.

Po drugie - prędkość internetu

W niektórych przypadkach internet mobilny może być szybszy niż internet domowy. W szczególności, nowoczesne technologie takie jak 5G, oferują prędkości pobierania danych, które mogą przewyższać tradycyjny internet domowy.

W lajt mobile korzystamy z nadajników sieci Plus, więc dostarczamy jeden z najszybszych internetów 5G w Polsce. Zgodnie z tym, co podaje portal speedtest.pl: Sieć Plus oferuje najszybszy Internet 5G (138 Mb/s), dlatego też umocnił się na pierwszym miejscu w rankingu mobilnym (3G/4G/5G – blisko 52 Mb/s). 

Niezależne testy wskazują, że na terenie Warszawy i okolic zasięg internetu mobilnego, który oferujemy nie ma sobie równych. Poznaj statystyki i dowiedz się więcej.

Rabat na aktywacje w lajt mobile

Po trzecie - prosta obsługa

W przypadku internetu mobilnego nie ma potrzeby instalowania skomplikowanego sprzętu lub wykonywania skomplikowanych procedur konfiguracyjnych. Wystarczy wybrać odpowiedni plan taryfowy i uruchomić dostęp do sieci.

Kolejną zaletą, jakie niesie za sobą internet mobilny jest też fakt, że można go kupić bez skomplikowanych umów terminowych. Wiele usług internetowych domowych wymaga podpisania długoterminowej umowy. W przypadku internetu mobilnego użytkownik może wybrać plan bez terminowych zobowiązań, co daje mu większą elastyczność.

Podsumowując, internet mobilny może mieć przewagę nad internetem domowym pod względem mobilności, szybkości, łatwości instalacji, braku umów itd. Ogólnie rzecz biorąc, w 2023 roku internet mobilny będzie prawdopodobnie bardziej zaawansowany technologicznie, bardziej niezawodny i bardziej intuicyjny w obsłudze, a jeszcze kiedy jest w tak niskiej cenie i to na wyciągnięcie ręki, to nic tylko zamawiać i buszować po sieci dzięki lajt mobile.

Jesteś ciekaw, jaka oferta króluje w 2024 roku? Zapraszamy do najnowszego rankingu 2024 na najtańszy internet mobilny!

Zgarnij rabat na aktywacje

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2024 r.

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto