fbpx

Niezależne testy wskazują, że mamy najlepszy zasięg 5G na terenie Warszawy i okolic

Zasięg 5G

Niezależne wyniki badań przeprowadzone przez RfBenchmark jednoznacznie wskazują, że najlepszy zasięg 5G w Warszawie ma sieć Plus, co oznacza, że i my, jako lajt mobile możemy pochwalić się najlepszym zasięgiem 5G, bo naszym partnerem technologicznym jest właśnie Polkomtel. 

Spis treści

Zasięg 5G - wyniki badań i analiz

Zasięg 5G w sieci Plus na tle innych operatorów wyróżnia się najwyższą prędkością pobierania danych. Średnia prędkość transferu danych Plusa wynosi 322 Mb/s., czyli o ok. 190 Mb/s. więcej od wyników innych sieci. Zasięg sieci został zmierzony w stabilnych warunkach radiowych i dokładnie zbadany przez specjalistów z firmy Nolet Poland. Do pomiaru wykorzystano sprzęty typu Xiaomi Mi 10 5G Pro, Samsung S20 FE 5G oraz skanery PCTEL IBFlex i MXFlex, które wspierają technologię 5G. 

Zasięg 5G, prędkość i wysyłanie danych zbadano w ośmiu lokalizacjach w Warszawie. Zweryfikowano transmisję danych w dół i w górę, czyli takiej, którą używa się np. przy oglądaniu filmów w rozdzielczości 4K i 8K, rozmów wideo, surfowania po sieci oraz obsługi zdalnego dostępu do systemów serwerowych lub chociażby monitoringu i kamer.

Wyniki Plusa wyraźnie wygrały w rywalizacji o podium. Średnia prędkość pobierania danych przez sieć Plus wyniosła 322 Mb/s., gdzie prędkość T-Mobile wynosiła 134 Mb/s., Orange 109,6 Mb/s., a Play 78,8 Mb/s. W odniesieniu do wyników z niektórych lokalizacji najlepsze wyniki zostały zanotowane z punktu Gwintowa, gdzie prędkość pobierania Plusa wyniosła aż 400 Mb/s. 

Zasięg sieci 5G

Zasięg 5G w lajt mobile

Bezsprzecznie i na podstawie wyników badań przeprowadzonych przez RfBenchmark można stwierdzić, że lajt mobile dzięki temu, że naszym partnerem technologicznym jest Polkomtel ma najlepszy zasięg w technologii 5G.

Nasza oferta w porównaniu do innych, dostępnych na rynku ma jedną, kluczową zaletę – cenę. Najwyższe pakiety w abonamencie z głosem, czyli 100 GB (+200 GB w nocy) z 5G i rozmowami, wiadomościami SMS/MMS to koszt 49,99 zł/mies. Co ważne, obecnie obowiązuje promocja i za ten właśnie plan (No limit L!) zapłacimy 39,99 zł przez pierwsze 3 miesiące obowiązywania umowy. 

Internet mobilny 100 GB (+ 200 GB w nocy) z 5G w lajt mobile zamówimy za jedyne 39,99 zł/mies. To zdecydowanie najlepsza i najtańsza oferta na rynku. 

Powyższe wyniki, jak i ceny lajt mobile potwierdzają, że nasz partner technologiczny jest liderem technologii 5G, nasz zasięg jest najmocniejszy i prędkość największa, a ceny w lajt mobile najniższe. Dane wskazują, że już ponad 15 milionów mieszkańców naszego kraju  może korzystać z internetu 5G Plusa, czyli i lajt mobile. Dzięki wykorzystaniu ponad 2200 stacji bazowych zasięg 5G obejmuje ponad 40% mieszkańców Polski.

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto