Niezależne testy wskazują, że mamy najlepszy zasięg 5G na terenie Warszawy i okolic

Zasięg 5G

Niezależne wyniki badań przeprowadzone przez RfBenchmark jednoznacznie wskazują, że najlepszy zasięg 5G w Warszawie ma sieć Plus, co oznacza, że i my, jako lajt mobile możemy pochwalić się najlepszym zasięgiem 5G, bo naszym partnerem technologicznym jest właśnie Polkomtel. 

Spis treści

Zasięg 5G - wyniki badań i analiz

Zasięg 5G w sieci Plus na tle innych operatorów wyróżnia się najwyższą prędkością pobierania danych. Średnia prędkość transferu danych Plusa wynosi 322 Mb/s., czyli o ok. 190 Mb/s. więcej od wyników innych sieci. Zasięg sieci został zmierzony w stabilnych warunkach radiowych i dokładnie zbadany przez specjalistów z firmy Nolet Poland. Do pomiaru wykorzystano sprzęty typu Xiaomi Mi 10 5G Pro, Samsung S20 FE 5G oraz skanery PCTEL IBFlex i MXFlex, które wspierają technologię 5G. 

Zasięg 5G, prędkość i wysyłanie danych zbadano w ośmiu lokalizacjach w Warszawie. Zweryfikowano transmisję danych w dół i w górę, czyli takiej, którą używa się np. przy oglądaniu filmów w rozdzielczości 4K i 8K, rozmów wideo, surfowania po sieci oraz obsługi zdalnego dostępu do systemów serwerowych lub chociażby monitoringu i kamer.

Wyniki Plusa wyraźnie wygrały w rywalizacji o podium. Średnia prędkość pobierania danych przez sieć Plus wyniosła 322 Mb/s., gdzie prędkość T-Mobile wynosiła 134 Mb/s., Orange 109,6 Mb/s., a Play 78,8 Mb/s. W odniesieniu do wyników z niektórych lokalizacji najlepsze wyniki zostały zanotowane z punktu Gwintowa, gdzie prędkość pobierania Plusa wyniosła aż 400 Mb/s. 

Zasięg sieci 5G

Zasięg 5G w lajt mobile

Bezsprzecznie i na podstawie wyników badań przeprowadzonych przez RfBenchmark można stwierdzić, że lajt mobile dzięki temu, że naszym partnerem technologicznym jest Polkomtel ma najlepszy zasięg w technologii 5G.

Nasza oferta w porównaniu do innych, dostępnych na rynku ma jedną, kluczową zaletę – cenę. Najwyższe pakiety w abonamencie z głosem, czyli 100 GB (+200 GB w nocy) z 5G i rozmowami, wiadomościami SMS/MMS to koszt 49,99 zł/mies. Co ważne, obecnie obowiązuje promocja i za ten właśnie plan (No limit L!) zapłacimy 39,99 zł przez pierwsze 3 miesiące obowiązywania umowy. 

Internet mobilny 100 GB (+ 200 GB w nocy) z 5G w lajt mobile zamówimy za jedyne 39,99 zł/mies. To zdecydowanie najlepsza i najtańsza oferta na rynku. 

Powyższe wyniki, jak i ceny lajt mobile potwierdzają, że nasz partner technologiczny jest liderem technologii 5G, nasz zasięg jest najmocniejszy i prędkość największa, a ceny w lajt mobile najniższe. Dane wskazują, że już ponad 15 milionów mieszkańców naszego kraju  może korzystać z internetu 5G Plusa, czyli i lajt mobile. Dzięki wykorzystaniu ponad 2200 stacji bazowych zasięg 5G obejmuje ponad 40% mieszkańców Polski.

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Cenimy twoją prywatność!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto