Sposób na obniżenie rachunków za telefon

Najtańszy abonament na telefon

Inflacja, pandemia, wojna i inne przyczyny skłaniają nas do oglądania kilka razy każdego pieniądza przed jego wydaniem. Szukamy oszczędności wszędzie, gdzie to możliwe. Często obieramy drogę rezygnacji z małych przyjemności życia codziennego, a nie zdajemy sobie sprawy, że obecnie trwające umowy, np. za abonament w lajt mobile można dodatkowo obniżyć. W jaki sposób? Odpowiadamy! Nasz sposób na obniżenie rachunków jest bardzo prosty!

Spis treści

Najtańszy abonament - oferta lajt mobile

Jeżeli jesteś klientem lajt mobile to nie możesz narzekać na wysokie koszty za abonament, bo nasza oferta jest po prostu najtańsza na rynku. Nie ma bardziej opłacalnej oferty od naszego bestsellera, czyli oferty Numer1!. Za 29,99 zł/mies. możesz mieć 60 GB z 5G i nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. 

Dla bardziej wymagających w ofercie abonamentowej mamy 100 GB w technologii 5G z dodatkowym pakietem nocnym 200 GB za 49,99 zł/mies. Mimo, że to najtańsza oferta na rynku i tak, jako lajt mobile dajemy możliwość naszym klientom na dodatkowe obniżenie rachunków.

Program polecania znajomych jako sposób na obniżenie rachunków

Każdy klient abonamentowy lajt mobile ma możliwość obniżenia swoich rachunków dzięki udziale w programie polecania znajomych. To nic skomplikowanego, bo nie musi przechodzić specjalnej i osobnej rejestracji do programu. Wystarczy, że jest klientem naszej sieci i w specjalnym formularzu wskaże osobę, której polecił nasze usługi.

Co się dzieje później?

Po otrzymanym formularzu kontaktujemy się ze wskazaną osobą i podpisujemy z nią umowę abonamentową, a kiedy usługi klienta z polecenia zostaną aktywowane i opłacona zostanie pierwsza faktura, to automatycznie klient, który polecił jej nasze usługi otrzymuje rabat 10,00 zł na kilka miesięcy (w zależności od obowiązującej promocji). Zwykle kwota rabatu wynosi 50,00 zł i jest dzielona na 5 równych transzy po 10,00 zł, więc nasz klient (przy założeniu, że posiada ofertę Numer 1!) przez 5 kolejnych miesięcy nie będzie płacił 29,99 zł, a 19,99 zł za swoje usługi. 

Wyślij formularz z danymi osoby, której poleciłeś nasze usługi.

Skontaktujemy się
z poleconą osobą
i podpiszemy z nią umowę.

Na twoim koncie automatycznie zostanie naliczony rabat na 50 zł!

Tu nie ma haczyków

Program polecania znajomych lajt mobile jest prosty, a zasady przejrzyste. Jako operator chcemy dać możliwość naszym klientom do obniżania swoich rachunków, a dzięki temu otrzymujemy nowych klientów. W tym programie obie strony są zadowolone, a co najważniejsze – program polecania znajomych nie ma limitów. Każdy klient może bez końca polecać nasze usługi i dożywotnio cieszyć się rabatem. W samym 2022 roku z programu skorzystało kilka tysięcy naszych klientów i jak widzimy po statystykach ich zapał nie gaśnie. Polecanie naszych usług jest proste – w szczególności wtedy, kiedy wspominamy o najniższych cenach lajt mobile i jakości sieci Plus.  

Zawsze dbamy o interesy naszych klientów i staramy się dawać im najlepszą i najtańszą ofertę na rynku bo wiemy, że przepłacanie w drogich i znanych sieciach jest po prostu błędem, którego nie należy popełniać. Zaufaj lajt mobile i przenieś numer do najtańszej sieci komórkowej w Polsce. 

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto