Jeden dzwonek do drzwi zmienia życie tych dzieci raz na zawsze

Strata bliskiej nam osoby zawsze jest bolesna. Właściwie każdego z nas może to spotkać, ale są zawody, które wymagają niezwykłych poświęceń. Pracownicy służb mundurowych, takich jak policja, straż pożarna czy wojsko oraz ratownicy medyczni każdego dnia narażeni są na utratę zdrowia, a nawet życia.
lajt mobile pomaga Fundacji Dorastaj z Nami

Ich misją jest niesienie pomocy potrzebującym i ochrona przed niebezpieczeństwem wszystkich obywateli. Każdego dnia rozpoczynając swoją służbę biorą na siebie wielkie ryzyko, często nie myśląc o konsekwencjach. Ich rodziny są niezwykle dumni z ich poświęcenia, ale też świadome zagrożeń. Jeden dzwonek do drzwi może zmienić życie całej rodziny raz na zawsze. Otwierasz drzwi, widzisz dowódcę i już wiesz…, a w takich momentach najbardziej cierpią dzieci, którym pomoc za cel i misję obrała fundacja Dorastaj z Nami.

Czym zajmuje się fundacja Dorastaj z Nami?

Fundacja “Dorastaj z Nami” powstała w 2010 roku i od tego czasu na co dzień mierzy się z niecodziennymi problemami dzieci, których rodzice polegli lub zostali poszkodowani na służbie. 

Fundacja pomaga dzieciom bohaterów i dodatkowo buduje szacunek wśród opinii publicznej dla służb publicznych. Jej misją jest wsparcie psychologiczne dzieci, które znalazły się w życiowym kryzysie. Fundacja dba o ich wykształcenie finansując szkoły, studia, korepetycje i zajęcia pozalekcyjne. Wszystko po to, żeby pomóc młodym ludziom wejść na rynek pracy.

Więcej o fundacji znajdziesz na stronie www.dorastajznami.org

Jak im pomogliśmy?

Ze środków z przelewów autoryzacyjnych w styczniu, w ramach akcji lajtowe pomaganie zakupiliśmy dzieciom, które znajdują się pod opieką fundacji akcesoria plastyczne, gry planszowe i inne przybory do rozwijania kreatywności i pobudzania wyobraźni. 

To niezwykle cieszy, że jako sieć lajt mobile wraz z naszymi klientami wspieramy działalność charytatywną. Dobro wraca, pamiętaj. Przenieś numer do lajt mobile, a każdą złotówkę z przelewów autoryzacyjnych przeznaczymy na cele dobroczynne. 

Sprawdź ofertę lajt mobile i nie czekaj! Dołącz do sieci klientów #na_lajcie

Zachęcamy też do prywatnego wsparcia działalności fundacji. Wszystkie informacje znajdziesz pod adresem www.dorastajznami.org

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajtowe pomaganie wspiera Pegasus
lajtowe pomaganie
Po raz kolejny ze wsparciem wracamy do Pegasusa

Pamiętacie alpakę Łiłi i to, że środki z przelewów autoryzacyjnych zostały przeznaczone na budowę ogrodzenia jej wybiegu? A pamiętacie trzy tony trawokulek, które tirem przyjechały do Musuł jeszcze przed jesienią, kiedy konie już zapomniały jak smakuje trawa? Po raz kolejny lajt mobile wspiera działanie Schroniska Pegasus.

Czytaj więcej »
lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani
lajtowe pomaganie
Sieć lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani: Pomoc, Informacja, Wsparcie

Z dumą ogłaszamy, że marcu, w ramach naszej długoletniej inicjatywy “lajtowe pomaganie”, fundusze z przelewów autoryzacyjnych naszych nowych klientów zostaną przekazane na rzecz działalności Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Ta inicjatywa stanowi kolejny krok w naszym zaangażowaniu na rzecz społeczności i wsparcia dla organizacji działających na rzecz potrzebujących.

Czytaj więcej »

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto