Abonament rodzinny – sposób na podratowanie domowego budżetu

Abonament rodzinny - sposób na podratowanie domowego budżetu

Inflacja daje w kość, teraz jeszcze ferie, a zaraz trzeba myśleć o wakacjach. Rodzinne budżety znacznie się kurczą, więc co zrobić żeby zoptymalizować wydatki i zaoszczędzić? Jednym ze sposobów na podratowanie domowego budżetu jest abonament rodzinny w lajt mobile. 

Bez dwóch zdań jest to najtańsza oferta abonamentowa na rynku. Abonament rodzinny ma wiele zalet. Sam fakt, że przychodzi jeden rachunek (zbiorcza faktura) już oszczędza nam sporo czasu. Stałe kwoty, pakiety GB i nielimitowane oferty zadowolą nawet najbardziej wymagających członków rodziny.

Spis treści

Abonament rodzinny w lajt mobile - czy się opłaca?

Przy założeniu, że rodzina liczy pięć osób i każdy jej członek posiada abonament u różnych operatorów z dużym pakietem GB, za który płaci się zwykle ok. 70,00 zł/mies., to abonament rodzinny w lajt mobile opłaca się najbardziej.

Za przykład weźmiemy naszą najdroższą ofertę, czyli No Limit L! z nielimitowanymi rozmowami, wiadomościami SMS i MMS i pakietem 100 GB (+200 GB w nocy) w technologii 5G za 49,99 zł/mies.

Po wyborze akurat tej oferty i zamówieniu pięciu numerów suma opłat miesięcznych wyniesie: 229,95 zł. Dlaczego tylko tyle za 5 abonamentów w najdroższej ofercie od lajt mobile? Otóż, przy zakupie więcej, niż jednego numeru na każdy kolejny numer naliczany jest rabat w wysokości 5,00 zł/mies. Czyli w przypadku oferty na abonament rodzinny w ofercie No Limit L! za 49,99 zł/mies. każda kolejna karta SIM będzie kosztować 44,99 zł/mies.

To już spora oszczędność, a jak porównamy kwotę 229,95 zł/mies. do pięciokrotnie powiększonej kwoty 70,00 zł/mies., czyli w sumie 350,00 zł/mies., to wychodzi na to, że miesiąc w miesiąc przepłacamy o 120,05 zł, co w skali roku daje nam kwotę aż 1440,60 zł. Teraz to widzisz? Za abonament rodzinny w lajt mobile zapłacisz o wiele mniej, niż w innych, bardziej znanych sieciach. Oszczędność rzędu ok. 1500,00 zł dla rodziny to często bardzo wysoka kwota, więc nad czym się zastanawiasz? Wybierz najlepszą ofertę na abonament rodzinny w lajt mobile i przestań przepłacać!

Który abonament dla rodziny wybrać?

Odpowiedź na pytanie który abonament rodzinny wybrać znasz tylko ty i twoja rodzina. To od was zależy, na którą z ofert możecie sobie pozwolić. Opcji jest kilka:

  1. Abonament rodzinny No limit M z nielimitowanymi rozmowami, wiadomościami SMS i MMS oraz z 10 GB internetu za 19,99 zł/mies. (w standardowej ofercie), gdzie każda kolejna karta będzie za 14,99 zł/mies.
  2. Bestseller, czyli abonament dla rodziny Numer 1! z nielimitowanymi rozmowami, wiadomościami SMS i MMS oraz z 60 GB internetu z 5G za 29,99 zł/mies., gdzie każda kolejna karta będzie za 24,99 zł/mies.
  3. Największy pakiet, czyli abonament rodzinny No limit L! z nielimitowanymi rozmowami, wiadomościami SMS i MMS oraz z 100 GB (+ 200 GB w nocy) internetu z 5G za 49,99 zł/mies. (w standardowej ofercie), a każda kolejna karta będzie za 44,99 zł/mies.

Uwaga! Plan No limit M i No limit L! obowiązuje promocja na pierwsze trzy miesiące. Przenosząc numer lub numery w ofercie na abonament rodzinny w lajt mobile otrzymujesz 10,00 zł rabatu na pierwszą, czyli główną kartę SIM. 

Wybierz ofertę i dołącz do lajt mobile teraz!

Jak zamówić abonament rodzinny w lajt mobile?

Teraz jest to jeszcze prostsze niż kiedykolwiek. Zrobiliśmy ukłon w stronę naszych klientów i stworzyliśmy całkowicie nowy proces składania zamówień. Teraz, jeżeli decydujesz się na zakup nowych numerów lub chcesz od razu kilka przenieść do naszej sieci, to wystarczy, że klikniesz przycisk na ofercie “Kolejny numer za xx.xx zł”. 

Zamów abonament rodzinny całkowicie online!

Po kliknięciu system przekieruje Cię do okienka, w którym będziesz mógł wybrać liczbę numerów (spokojnie, w trakcie składania zamówienia możesz modyfikować swój wybór). Po wybraniu, np. 4 dodatkowych numerów automatycznie zostaniesz przekierowany do ścieżki składania zamówienia. W przejrzysty sposób oznaczasz numery, które chcesz przenieść, a które będziesz chciał dopiero zamówić jako nowe. Kupując nowe numery w ofercie na abonament dla rodzin możesz zajrzeć do puli naszych złotych numerów, bo kto wie? Może akurat znajdziesz tam w dobrej cenie unikatowy numer, który będzie ci towarzyszył już przez całe życie?

Następnie po wypełnieniu danych, oznaczeniu zgód wystarczy wybrać sposób dostawy i metodę weryfikacji tożsamości. Zachęcamy do potwierdzania swojej tożsamości online, bo raz, że każda złotówka z przelewów autoryzacyjnych trafia do potrzebujących w ramach akcji lajtowe pomaganie, to dwa, znacznie skraca się proces realizacji umowy.

W grupie raźniej! Rodziny i pary w lajt mobile zawsze płacą mniej.

Po opłaceniu dostawy i potwierdzeniu tożsamości otrzymasz na adres e-mail potwierdzenie złożenia zamówienia na abonament rodzinny, a w kolejnej wiadomości wszystkie dokumenty i warunki umowy. To proste i wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu. Zajrzyj do lajt mobile i przekonaj się że warto. Abonament rodzinny w lajt mobile opłaca się najbardziej!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto