Jak bez wychodzenia z domu przenieść numer i obniżyć abonament?

Jak bez wychodzenia z domu przenieść numer i obniżyć abonament?

Jesteś w swojej sieci przez wiele lat i uznałeś, że Twoje rachunki są za wysokie? Boisz się to zmienić ze względu na ilość formalności? Chcesz przenieść numer, ale myślisz, że to skomplikowany proces? 

To nieprawda! W lajt mobile stworzyliśmy nowatorski system zamawiania usług online dzięki, któremu możesz przenieść numer telefonu od dotychczasowego dostawcy usług bez wychodzenia z domu.

Jak przenieść numer do lajt mobile? Wystarczy 5 prostych kroków:

1. Wejdź na stronę lajtmobile.pl
Wybierz ofertę i wypełnij formularz zamówienia wskazując, że chcesz przenieść numer. Pamiętaj o podaniu wszystkich niezbędnych danych, usprawni to cały proces. Nie musisz wypowiadać umowy u obecnego operatora – zajmiemy się tym za Ciebie.

2. Potwierdź numer telefonu, który chcesz przenieść.
Jeżeli chcesz przenieść numer,  wpisz w formularzu zamówienia kod weryfikacyjny SMS i gotowe, możesz przejść dalej! 

3. Potwierdź swoją tożsamość online
W celu złożenia zamówienia należy potwierdzić swoja tożsamość online. Wykonaj przelew ze swojego imiennego konta bankowego na 1,00 zł. Kwota, którą przelejesz, będzie przeznaczana na cele charytatywne.

4. Zaakceptuj umowę
Umowę wyślemy do Ciebie na wskazany w zamówieniu adres e-mail. Zapoznaj się z nią, a następnie potwierdź wysyłając w odpowiedzi zgodę na jej realizację.

5. Odbierz kartę SIM
Kartę dostarczymy do Ciebie. Gdy numer będzie już aktywny w lajt mobile, wystarczy, że włożysz kartę SIM do telefonu i dokonasz automatycznej konfiguracji ustawień Internetu oraz MMS.

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto