Oferta na kartę – ranking najlepszych ofert 2024

Poznaj najlepszą ofertę na kartę

Specjalnie dla tych, którzy mimo świetnych ofert na abonament uważają, że jedyną słuszną opcją jest oferta na karte przygotowaliśmy specjalny ranking najtańszych cen na rynku. 

Na potrzeby rankingu zestawiliśmy oferty oferty kilku operatorów do oferty lajt mobile. Zanim jednak przejdziemy do podsumowania odpowiemy na kilka najczęściej zadawanych pytań w temacie “jaka oferta na karte” będzie dla mnie najbardziej korzystna?

Spis treści

Oferta na kartę - którą wybrać?

Nie interesuje Cię oferta abonamentowa i szukasz najlepszej oferty na kartę? Jesteś w dobrym miejscu. W tego rodzaju pakietach “prepaid” nie musisz przejmować się umową, bo jej po prostu nie ma. Więc jedynymi czynnikami, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze operatora i oferty są cena, warunki i zasięg.

Jeżeli często dzwonisz i wysyłasz SMS-y, warto zainteresować się w pakietami bez limitu. Operatorzy dają zwykle dają możliwość aktywacji pakietów bez limitu, a ich ceny wahają się zwykle od ok. 20,00 zł do 30,00 zł. W tej cenie otrzymujesz też całkiem sporo, bo jakieś 10 GB, a nawet i więcej transferu. Jeżeli często wyjeżdżasz za granicę, to przed zakupem oferty na kartę upewnij się, że ta zapewnia darmowy roaming na terenie UE.

Zamów przez telefon swój abonament telefoniczny

Oferta na kartę - opłaty taryfowe

Oferta na kartę ma to do siebie, że po doładowaniu konta wszystkie połączenia głosowe i tekstowe (SMS/MMS), a także korzystanie z Internetu jest naliczane zgodnie z cennikiem operatora. Każdy stosuje swoje ceny, a mogą się one różnić dodatkowo w różnych taryfach tej samej sieci komórkowej.

Dlatego, jeśli chcesz cieszyć się większą swobodą i nie bać się o utratę środków na koncie, to wykup pakiet bez limitu ze środków dostępnych na swoim koncie. Większość operatorów oferuje pakiety z nielimitowanymi minutami i SMS-ami (a do tego transferem danych GB) już – jak w przypadku lajt mobile od 15,99 zł.

Jeżeli natomiast nie chcesz pamiętać o doładowaniach, aktywacjach ofert, ale też nie chcesz wiązać się długoterminowymi umowami, to oferta lajt mobile na abonament jest dla Ciebie. Oferta na kartę to koszt od 15,99 zł, a w abonamencie od lajt mobile już od 9,99 zł. Zastanów się czy nie warto zmienić oferty z karty na abonament. Przeniesienie numeru zajmie Ci chwilę i wszystko załatwisz w 100% online.

Ważność konta w ofertach na kartę

Pamiętaj, że jeżeli zakupisz ofertę na kartę, to nie będziesz mieć jej dożywotnio jeżeli nie będziesz co jakiś czas doładowywał konta. Długość ważności konta w ofercie na kartę zwykle zależy od kwoty doładowania. 

Na miesiąc aktywnego konta na połączenia wychodzące (w zależności od operatora komórkowego to 30 lub 31 dni), zwykle trzeba przeznaczyć na 20-30 zł na doładowanie telefonu. Dostępne środki możesz przeznaczyć np. na wykupienie pakietu bez limitu.

Niektórzy operatorzy oferują też taryfy tygodniowe, a nawet dzienne. Zwykle wychodzą one jednak mniej korzystnie w skali miesiąca. Dla tradycjonalistów wciąż dostępne są wyższe doładowania, po których konto będzie ważne nawet kilka miesięcy!

Rabat na aktywację w lajt mobile
Zgarnij rabat od lajt mobile

Porównanie rynkowe - ranking ofert na kartę 2024

Przygotowaliśmy porównanie ofert na kartę, gdzie przedstawiamy pakiety lajt mobile, Virgin Mobile, Plush, Nju mobile, T-mobile i Orange.

#1 – Najlepsza i najtańsza oferta!
Operator: lajt mobile
Cena: 19,99 zł 
Oferta: No Limit L
Rozmowy: No Limit
SMS/MMS: No Limit
GB: 10 GB

#2 
Operator: VIRGIN MOBILE
Cena: 25,00 zł 
Oferta: #GIGADAJE
Rozmowy: No Limit
SMS/MMS: No Limit
GB: 15 GB

#3 
Operator: PLUSH
Cena: 25,00 zł 
Oferta:
Rozmowy: No Limit
SMS/MMS: No Limit
GB: 10 GB

#4 
Operator: NJU MOBILE
Cena: 29,00 zł 
Oferta:
Rozmowy: No Limit
SMS/MMS: No Limit
GB: 10 GB

SIEĆOFERTAGBROZMOWYSMS/MMSCENA

LAJT MOBILE

No Limit L

10 GB

NO LIMIT

NO LIMIT
19,99 zł

Rabat na 35 zł
z kodem: FREE
VIRGIN MOBILE#GIGADAJE15 GBNO LIMITNO LIMIT25,00 zł
PLUSH10 GBNO LIMITNO LIMIT25,00 zł
NJU MOBILE10 GBNO LIMITNO LIMIT29,00 zł

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2024 r.

Oferta na kartę - którą wybrać w lajt mobile?

W lajt mobile dostępne są trzy pakiety dla oferty na kartę. Którą wybrać? To zależy od indywidualnych potrzeb użytkownika.

No Limit S

Warto wybrać tę opcję, jeśli nie potrzebujesz dużo internetu mobilnego. Oferta na karte No Limit S ma tylko 1 GB internetu mobilnego, ale za to nielimitowane rozmowy i SMS-y. Potrzebujesz pakietu przede wszystkim do rozmów? Wybierz tę ofertę!

No Limit M

Warto wybrać tę opcję, jeśli 4 GB internetu mobilnego Ci wystarczą. Oferta na karte No Limit M wybierana jest często przez osoby, którym GB w pakiecie służyć ma wyłącznie do nawigacji w telefonie lub do sporadycznego przeglądania sieci.

No Limit L

Warto wybrać tę opcję o ile 10 GB internetu mobilnego ci wystarczy. Oferta na karte No Limit L to pakiet dedykowany osobom, które sporadycznie korzystają z internetu w telefonie, ale chcą być mimo wszystko w stałym kontakcie ze światem.

Jak działają pakiety w ofercie na kartę?

W lajt mobile pakiety w ofertach na kartę możemy podzielić na dwie grupy: pakiety cykliczne oraz jednorazowe. Ważne jest to, że pakiety można uruchomić poprzez kody USSD oraz w Panelu Klienta. Uruchomienie wybranego pakietu możliwe jest też poprzez kontakt telefoniczny z operatorem. 

Ważne jest to, żeby w przypadku pakietów cyklicznych pamiętać o terminowych doładowaniach na określoną kwotę. Doładować swoje konto możesz na stronie www.lajtmobile.pl w zakładce “Oferta na karte” > doładowania.

Masz pytania? Napisz do nas!

Wyślij formularz

Oddzwonimy i pomożemy ci wybrać ofertę na najtańszy abonament w lajt mobile!

Masz pytania? Napisz do nas!
UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto