Wsparliśmy Fundację Człowiek dla Zwierząt

Przeniosłeś numer do lajt mobile w czerwcu? To dzięki Tobie i innym nowym klientom lajt mobile, którzy dołączyli do naszej sieci zasililiśmy konto fundacji Człowiek Dla Zwierząt w ramach akcji lajtowe pomaganie.
lajtowe pomagania wsparło Fundacje Człowiek dla Zwierząt

Założycielka fundacji, pani Wioletta Litwin-Mroczka wiele lat temu postanowiła poświęcić swoje życie zwierzętom, a jej główną misją stało się niesienie pomocy wszystkim czworonogom. Kupiła gospodarstwo, gdzie stworzyła miejsce, w którym schronienie przed okrutnością świata znajdują konie, psy i koty.

Fundacja wkłada dużo wysiłku w poszukiwanie odpowiedzialnych, dobrych opiekunów dla psów i kotów przebywających w przytulisku, dla których staną się pełnoprawnymi i kochanymi członkami rodziny. W sprawie adopcji w imieniu fundacji zapraszamy codziennie w godzinach od 13:00, po uprzednim kontakcie telefonicznym z pracownikami fundacji. 

Kontakt w sprawie adopcji i wizyt:

+48 783 553 197

Kontakt w sprawie wolontariatu:

+48 534 884 174

Każde wsparcie dla ich działalności jest niezwykle ważne, więc jako lajt mobile zachęcamy również do prywatnej pomocy fundacji, a można to zrobić na kilka sposobów. Do dyspozycji jest zwykły przelew na rachunek bankowy, darowizna za pomocą PayPal i Dotpay oraz z wykorzystaniem platformy ratujemyzwierzaki.pl.

Akcja “lajtowe pomaganie” ma za zadanie nieść pomoc wszystkim potrzebującym. Co miesiąc w ramach programu staramy się pomagać w imieniu naszych klientów fundacjom, schroniskom i innym instytucjom pomocowym, które działają na rzecz ludzi i zwierząt. 

Zapraszamy do skorzystania z oferty lajt mobile i przeniesienia numeru do najtańszej sieci w Polsce. Działamy na zasięgu sieci Plus, a nasza oferta abonamentowa zaczyna się już od 9,99 zł/mies. 

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajt mobile wsparało Fundację Rakiety
lajtowe pomaganie
Tym razem wspieramy Fundację Rakiety

Jako lajt mobile, mamy przyjemność ogłosić, że w ramach naszej akcji „lajtowe pomaganie” w tym miesiącu wsparliśmy działalność Fundacji Rakiety. Dzięki naszym nowym klientom, którzy dołączyli do nas w tym okresie, cała suma z przelewów autoryzacyjnych została przekazana na cele charytatywne. To dla nas ogromna radość móc przyczyniać się do tak ważnej inicjatywy.

Czytaj więcej »
lajtowe pomaganie wspiera Pegasus
lajtowe pomaganie
Po raz kolejny ze wsparciem wracamy do Pegasusa

Pamiętacie alpakę Łiłi i to, że środki z przelewów autoryzacyjnych zostały przeznaczone na budowę ogrodzenia jej wybiegu? A pamiętacie trzy tony trawokulek, które tirem przyjechały do Musuł jeszcze przed jesienią, kiedy konie już zapomniały jak smakuje trawa? Po raz kolejny lajt mobile wspiera działanie Schroniska Pegasus.

Czytaj więcej »
lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani
lajtowe pomaganie
Sieć lajt mobile wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani: Pomoc, Informacja, Wsparcie

Z dumą ogłaszamy, że marcu, w ramach naszej długoletniej inicjatywy “lajtowe pomaganie”, fundusze z przelewów autoryzacyjnych naszych nowych klientów zostaną przekazane na rzecz działalności Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Ta inicjatywa stanowi kolejny krok w naszym zaangażowaniu na rzecz społeczności i wsparcia dla organizacji działających na rzecz potrzebujących.

Czytaj więcej »

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto