Wsparliśmy Fundację Człowiek dla Zwierząt

Przeniosłeś numer do lajt mobile w czerwcu? To dzięki Tobie i innym nowym klientom lajt mobile, którzy dołączyli do naszej sieci zasililiśmy konto fundacji Człowiek Dla Zwierząt w ramach akcji lajtowe pomaganie.
lajtowe pomagania wsparło Fundacje Człowiek dla Zwierząt

Założycielka fundacji, pani Wioletta Litwin-Mroczka wiele lat temu postanowiła poświęcić swoje życie zwierzętom, a jej główną misją stało się niesienie pomocy wszystkim czworonogom. Kupiła gospodarstwo, gdzie stworzyła miejsce, w którym schronienie przed okrutnością świata znajdują konie, psy i koty.

Fundacja wkłada dużo wysiłku w poszukiwanie odpowiedzialnych, dobrych opiekunów dla psów i kotów przebywających w przytulisku, dla których staną się pełnoprawnymi i kochanymi członkami rodziny. W sprawie adopcji w imieniu fundacji zapraszamy codziennie w godzinach od 13:00, po uprzednim kontakcie telefonicznym z pracownikami fundacji. 

Kontakt w sprawie adopcji i wizyt:

+48 783 553 197

Kontakt w sprawie wolontariatu:

+48 534 884 174

Każde wsparcie dla ich działalności jest niezwykle ważne, więc jako lajt mobile zachęcamy również do prywatnej pomocy fundacji, a można to zrobić na kilka sposobów. Do dyspozycji jest zwykły przelew na rachunek bankowy, darowizna za pomocą PayPal i Dotpay oraz z wykorzystaniem platformy ratujemyzwierzaki.pl.

Akcja “lajtowe pomaganie” ma za zadanie nieść pomoc wszystkim potrzebującym. Co miesiąc w ramach programu staramy się pomagać w imieniu naszych klientów fundacjom, schroniskom i innym instytucjom pomocowym, które działają na rzecz ludzi i zwierząt. 

Zapraszamy do skorzystania z oferty lajt mobile i przeniesienia numeru do najtańszej sieci w Polsce. Działamy na zasięgu sieci Plus, a nasza oferta abonamentowa zaczyna się już od 9,99 zł/mies. 

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Cenimy twoją prywatność!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto