Przenieś numer do innej sieci bez wychodzenia z domu!

Przenieś numer do lajt mobile bez wychodzenia z domu

Aktualna sieć komórkowa nie spełnia Twoich oczekiwań? Chcesz zmienić swojego operatora, ale nie wiesz, jak przenieść numer? To prostsze niż Ci się wydaje i udowodnimy Ci to w dalszej części artykułu. Przenieś numer do innej sieci komórkowej i to bez wychodzenia z domu!

Spis treści

Przenieś numer w pandemii - bez wychodzenia z domu

Niespodziewany i niesamowicie szybki rozwój pandemii zmusił nas do „zdalnego życia”. Home office stał się dla nas normalnością, nie dziwią nas spotkania rodzinne czy biznesowe na Skype, Zoom czy innych tego rodzaju komunikatorach i przyzwyczailiśmy się do załatwiania większości spraw online. Jeszcze niedawno nikt by nie pomyślał, że wizyty lekarskie czy sprawy urzędowe będą odbywać się przy pomocy wideorozmowy oraz, że dzieci będą uczyć się w domach, a okazało się to możliwe i dla niektórych w sumie bardziej wygodne, biorąc pod uwagę oszczędność czasu, m.in. na dojazdy. Do sfery online, również przenieśliśmy codzienne załatwianie spraw, takich jak, np. zmiana sieci komórkowej. Sieć lajt mobile gwarantuje pełną obsługę online od początku do końca i na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klientów. Przez ponad 5 lat sieć wypracowała model szybkiej i kompleksowej obsługi klientów, a co za tym idzie – z miesiąca na miesiąc liczba nowych klientów cały czas rośnie. Przenieś numer do lajt mobile i zacznij życie #nalajcie.

Przenieś numer w 5 krokach

Jeżeli coś Ci nie pasuje w swojej dotychczasowej ofercie to przenieś numer do innego operatora. Myślisz, że to trudne i skomplikowane? Wcale nie! Przenieś numer do lajt mobile, a wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Wybierz, czy chcesz przenieść numer obecny, czy dobrać nowy, np. złoty numer, który jest łatwy do zapamiętania. Następnie postępuj zgodnie z zasadą pięciu kroków lajt mobile:

Chcesz poznać naszą ofertę? Zamów kontakt!

Oddzwonimy i pomożemy ci wybrać najlepszą ofertę!
  1. Wybierz ofertę i wypełnij formularz zamówienia (pamiętaj o dokładnym wypełnieniu formularza, gdyż to usprawni proces przenoszenia numeru).
  2. Potwierdź swój numer telefonu (otrzymasz SMS-a z kodem – wpisz go w formularzu w celu potwierdzenia numeru).
  3. Potwierdź swoją tożsamość (zrób przelew z Twojego imiennego konta bankowego na kwotę 1,00 zł).
  4. Zaakceptuj umowę, którą otrzymasz na swój adres e-mail (sprawdź, czy wszystko się zgadza, a następnie potwierdź, że akceptujesz warunki umowy, wysyłając zgodę na jej realizację).
  5. Odbierz kartę SIM i umieść ją w swoim urządzeniu w dniu aktywacji usługi.

Przeniesienie numeru nie było nigdy jeszcze tak proste! Więcej informacji jak przenieść numer znajdziesz w zakładce przenieś numer online.

Przenieść numer na kartę czy na abonament? Którą ofertę wybrać?

Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Możesz zdecydować się na jaką ofertę chcesz przenieść numer? Jeżeli wybierzesz ofertę na kartę, pamiętaj, że musisz regularnie doładowywać konto, a ceny są podobne do ofert na abonament. Wybierając najtańszy abonament od lajt mobile nie musisz się martwić o rachunki. Wystarczy, że ustawisz na swoim koncie bankowym stały przelew i po kłopocie.

Najtańszy abonament w lajt mobile wynosi 19,99 /mies.! Do tego za każdą, dodatkową kartę SIM otrzymasz rabat! Sprawdź teraz!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto