Oferta na abonament

Spis treści

Gdzie najtańszy abonament bez telefonu?

Zastanawiasz się gdzie kupić najtańszy abonament bez telefonu? Jesteś u celu! Z aktualnych ofert dostępnych na rynku to właśnie lajt mobile posiada najlepszy i najtańszy abonament bez telefonu. Nie chcemy jednak rzucać słów na wiatr, dlatego przygotowaliśmy rzetelny ranking ofert operatorów na najtańszy abonament komórkowy 2023. 

Aktualnie najtańszy abonament bez telefonu w lajt mobile wynosi jedynie 9,99 zł/mies. (dzięki tej promocji, możesz przez pierwsze trzy miesiące przetestować możliwości sieci). W tej cenie otrzymujesz 10 GB internetu mobilnego oraz rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich BEZ LIMITU. To najlepsza oferta na rynku! Jeśli jednak potrzebujesz większego pakietu internetu to zobacz nasz pozostałe oferty.


Co oznacza “umowa na ile chcesz”?

Oznacza to, że wybierasz, na jak długi okres chcesz zawrzeć umowę. Czy na czas określony (np. 24 miesiące), czy na czas nieokreślony. Nie ma to wpływu na cenę usługi. To znaczy, że niska opłata za abonament dotyczy nie tylko umowy na 24 miesiące, ale również na czas nieokreślony.


Jak zamówić pakiety dodatkowe do oferty na abonament?

Możesz skorzystać z trzech rozwiązań:

  • zaloguj się do panelu lajt-online i zamów wybrany pakiet w sekcji „Usługi”,
  • wyślij e-mail na adres: info@lajtmobile.pl,
  • zadzwoń na naszą infolinię.

Jak mogę dodatkowo obniżyć swoje rachunki za abonament?

lajt mobile posiada najtańszy abonament bez telefonu na rynku, ale mimo wszystko wszyscy nasi klienci mogą dodatkowo obniżyć wysokość swoich rachunków dzięki programowi “Poleć nas Znajomym”.

Jak obniżyć swoje rachunki i dołączyć do programu? To proste! 

1 – Wyślij formularz z danymi osoby, której poleciłeś nasze usługi.
2 – Skontaktujemy się z poleconą osobą i podpiszemy z nią umowę.
3 – Na twoim koncie automatycznie zostanie naliczony rabat na 50 zł! 

Nasza promocja nie ma ograniczeń! Im więcej polecasz, tym dłużej będziesz mógł/-a cieszyć się jeszcze niższymi rachunkami!


Jak zamówić kilka numerów na abonament jednocześnie i w 100% online?

Krok 1: Wybierz ofertę na abonament i wypełnij formularz zamówienia

Podaj w nim numery, które chcesz do nas przenieść lub wybierz nowe numery. Zamówienie grupowe może zawierać minimum 2, a maksymalnie do 8 numerów. Jeżeli chcesz zamówić więcej numerów, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta i zamów abonament rodzinny telefonicznie.

Krok 2: Potwierdź numer telefonu

W przypadku przeniesienia jednego z numerów na abonament, na wskazany w formularzu numer telefonu do przeniesienia, otrzymasz kod weryfikacyjny, który należy wpisać na stronie.

Krok 3: Potwierdź swoją tożsamość

Wykonaj przelew na kwotę 1 zł ze swojego imiennego konta bankowego.

Ważne! Imię i nazwisko z rachunku bankowego musi pokrywać się z danymi podanymi w formularzu zakupu.

Krok 4: Potwierdź zawarcie umowy na abonament poprzez e-mail

Umowę otrzymasz na adres e-mail (wskazany w formularzu zamówienia). Zapoznaj się z nią, a następnie potwierdź poprzez wysłanie zgody na jej realizację.

Krok 5: Odbierz kartę SIM

W dniu aktywacji numeru w lajt mobile (po otrzymaniu karty SIM), wystarczy, że włożysz kartę SIM do telefonu i będziesz mógł korzystać z usług lajt mobile na abonament.


Ile numerów można mieć w ofercie łączonej na abonament?

W ofercie łączonej można zamówić do 8 numerów, a jeżeli potrzebujesz więcej, to zapraszamy do złożenia zamówienia telefonicznie na abonament grupowy. Co ważne, za każdy dodatkowy numer otrzymujesz rabat w wysokości 5,00 zł. Oznacza to, że wybierając np. ofertę Numer 1! w cenie 29,99 zł/mies., za każdy kolejny numer zapłacisz 24,99 zł/mies.! 

Rosnące koszta związane z inflacją są odczuwalne przez wszystkich i my to rozumiemy, dlatego oferujemy najtańszy abonament co udowadniamy prostymi obliczeniami.


Kiedy aktywuje się mój numer, w przypadku nowego i przenoszonego numeru na abonament?

Nowy numer na abonament zostanie aktywowany w ciągu 5 dni roboczych od momentu przekazania umowy do realizacji. Na Twoją prośbę możliwa jest również aktywacja nowego numeru razem z numerem przeniesionym. 

Natomiast, jeśli przenosisz do nas numer od innego operatora, to sam wybierasz termin, w którym zrealizujemy Twoją dyspozycję. Czas, w którym Twój numer zostanie przeniesiony do lajt mobile, zależy od opcji, którą wybierzesz. Szczegóły znajdziesz w trybach, w których możesz przenieść numer.


Nie mam konta w banku, więc nie mogę potwierdzić danych przelewem

Jeżeli nie masz konta w banku i nie możesz potwierdzić danych przelewem bankowym, możesz zawrzeć umowę w tradycyjnej formie. Pamiętaj! Zawarcie umowy za pośrednictwem kuriera wydłuży cały proces zakupu oferty na abonament.


Czy oferta łączona jest dostępna również dla firm?

Tak. Oferta łączona obowiązuje wyłącznie wszystkich klientów lajt mobile. Jeżeli interesuje Cię oferta dla klientów biznesowych, zajrzyj na stronę www.lajtmobile.pl i wejdź w zakładkę “Klient Biznesowy”. Oferta dla biznesu jest również ofertą dla kilku kart SIM. Dodatkowe Karty SIM są również objęte rabatami. To zdecydowanie najtańszy abonament bez telefonu dla firm na rynku.


Mam numer w MIX-ie. Jak go przenieść?

W przypadku przeniesienia numeru z oferty MIX, powinieneś wybrać tryb przeniesienia, tak jak w przypadku abonamentu.


Posiadam ofertę łączoną. Jak zamówić dodatkową kartę SIM?

Aby zamówić dodatkową kartę, należy wysłać zgłoszenie w Panelu Klienta, poprzez infolinię lub mailowo.


Na kogo muszą być zarejestrowane numery?

Wszystkie przenoszone numery w ofercie na abonament muszą być zarejestrowane na osobę, która podpisuje umowę i dokonała potwierdzenia tożsamości.

Cenimy twoją prywatność!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto