A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.
zielone-serce

lajtowe pomaganie

lajt mobile wspiera wartościowe społecznie inicjatywy

Pomagamy razem z Wami!

Nie zwalniamy tempa! Dzięki klientom, którzy dołączyli do sieci lajt mobile w czerwcu, wsparcie w ramach akcji #lajtowe_pomaganie otrzymało Stowarzyszenie „Bardziej Kochani”. 

Z Waszą pomocą przekazaliśmy Stowarzyszeniu sporo żywności, niezbędnych środków czystości i materiałów edukacyjnych dla ich podopiecznych! Pomaganie jest super! Każdy przelew autoryzacyjny ma wielką moc! 

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Pomagamy razem z Wami!

140 puszek i 2 worki (nie byle jakiej) karmy dla kocich przyjaciół, Maj 2022

Z przyjemnością informujemy, że dzięki nowym klientom, którzy dołączyli do sieci lajt mobile w maju, wsparcie w ramach akcji #lajtowe_pomaganie otrzymała Ogólnopolska Fundacja NaszeZoo.pl. Z Waszą pomocą do czworonożnych przyjaciół powędrowało aż 140 puszek karmy mokrej i dwa worki (nie byle jakiej) karmy suchej! 

Pomaganie jest super! Dołącz do sieci klientów #na_lajcie i włącz się do akcji! Każdy przelew autoryzacyjny ma wielką moc! A to tylko 1 zł!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Pomagamy razem z Wami!

Obroże Foresto dla czworonogów z Ukrainy, Kwiecień 2022

Z przyjemnością informujemy, że dzięki naszym nowym klientom, którzy dołączyli do sieci lajt mobile w kwietniu, wsparcie od akcji #lajtowe_pomaganie otrzymała Fundacja Azylu pod Psim Aniołem! W ramach prowadzonej przez Fundację zbiórki dla psów uratowanych z terenu wojny na Ukrainie przekazaliśmy 12 obroży przeciw kleszczom. Pomaganie jest super! Dołącz do sieci klientów #na_lajcie i włącz się do akcji! Każdy przelew autoryzacyjny ma wielką moc! A to tylko 1 zł!

Pamiętajcie, dobro wraca! Dlatego warto pomagać!