A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.
zielone-serce

lajtowe pomaganie

lajt mobile wspiera wartościowe społecznie inicjatywy
lajtowe pomaganie dla kotylion
logo kotylion

Pomagamy razem z Wami!

KOTYlion z miłości do kotów, Kwiecień 2021!

Jeżeli w kwietniu dołączyłeś do naszej sieci, to w ramach akcji #lajtowepomaganie wsparłeś KOTYlion z miłości do kotów! W imieniu naszych czworonogich przyjaciół dziękujemy serdecznie! Te przemiłe sierściuchy są zachwycone!

Cieszymy się, że jesteście z nami i tak licznie przenosicie do nas swoje numery! Pomaganie jest fajne!

pomoc krolikom

Pomagamy razem z Wami!

Stowarzyszenie Pomocy Królikom – Uszate Serca Warszawy, Marzec 2021!

Jeżeli w marcu dołączyłeś do naszej sieci, to w ramach akcji #lajtowepomaganie dołożyłeś się do karmy, sianka, ziół, transporterów i innych niezbędnych królikom akcesoriów, które trafiły do mieszkańców Stowarzyszenie Pomocy Królikom – Uszate Serca Warszawy

W ich imieniu bardzo dziękujemy! Nasi uszaci przyjaciele są zachwyceni prezentami!
Z tego miejsca zachęcamy także do prywatnej pomocy, której Fundacja stale potrzebuje. Rozważcie również adopcję! Wiele cudownych królików czeka na nowe domy!

Pomagamy razem z Wami!

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Luty 2021!

Dzięki Klientom, którzy dołączyli do lajt mobile w lutym, udało nam się wesprzeć Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Fundacja ta dąży do tego, by wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności.
Ich działania koncentrują się na ochronie najmłodszych przed krzywdzeniem, a także na zminimalizowaniu konsekwencji, jakie niesie ze sobą doświadczenie przemocy. Dużą uwagę przywiązują do wspierania rodziców – aby dzieci mogły od nich dostać jak najlepszą opiekę i wychowanie.

Zapytani czego potrzebują, odpowiedzieli: profesjonalnego odkurzacza i środków czystości – aby dbać o bezpieczeństwo naszych podopiecznych podczas zajęć!
No i dostali! Kupiliśmy sprawdzony sprzęt jednej z najlepszych marek na rynku i podstawową chemię, której w takich miejscach nigdy nie jest za dużo!
To prawdziwa radość pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują. Dziękujemy, że jesteście z nami i tak licznie przenosicie do nas swoje numery!