A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

UŻYTKOWE

Jak przenieść numer do innej sieci bez wychodzenia z domu?

2021/05/05
przeniesienie numeru od innego operatora

Jak przenieść numer do innej sieci bez wychodzenia z domu?

Chcesz zmienić swojego Operatora, ale nie wiesz, jak przenieść numer? To banalnie proste! Sprawdź, co zrobić, żeby przejść do innej sieci komórkowej!

Pandemia – “zdalny świat”

Niespodziewany i niesamowicie szybki rozwój pandemii zmusił nas do „zdalnego życia”. Home office od roku stał się dla nas normalnością, nie dziwią nas spotkania rodzinne na Skype i przyzwyczailiśmy się do załatwiania wszystkich spraw online. Jeszcze niedawno nikt by nie pomyślał, że wizyty lekarskie będą odbywać się online oraz że dzieci będą uczyć się w domach.

Poznaj ofertę lajt mobile

Sprawy „urzędowe” również przeniesiono do świata wirtualnego. Sieć lajt mobile gwarantuje pełną obsługę online od początku jej istnienia. Dlatego przez te 5 lat wypracowaliśmy model szybkiej i kompleksowej obsługi Klientów. Z miesiąca na miesiąc obserwujemy wzrost liczby nowych Klientów, którzy przenieśli numery z innych sieci.

jak przeniesc numer

Przenoszenie numeru do innej siecie

W lajt mobile wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Pewnie zastanawiasz się, jak wypowiedzieć umowę u swojego Operatora. Nie musisz się tym martwić, ponieważ my wypowiemy umowę za Ciebie! Wystarczy, że wypełnisz formularz online. Przenoszenie numeru w lajt mobile to 5 prostych kroków:

Jak przenieść numer do innej sieci?

Przy zmianie sieci komórkowej możesz wybrać nowy numer lub przenieść swój stary. W lajt mobile przeniesienie numeru to tylko 5 prostych kroków.

Poznaj ofertę lajt mobile

1. Wybierz ofertę i wypełnij formularz zamówienia (pamiętaj o dokładnym wypełnieniu formularza, gdyż to usprawni proces przenoszenia numeru).
2. Potwierdź swój numer telefonu (otrzymasz SMS-a z kodem – wpisz go w formularzu w celu potwierdzenia numeru).
3. Potwierdź swoją tożsamość (zrób przelew z Twojego imiennego konta bankowego na kwotę 1,00 zł).
4. Zaakceptuj umowę, którą otrzymasz na swój adres e-mail (sprawdź, czy wszystko się zgadza, a następnie potwierdź, że akceptujesz warunki umowy, wysyłając zgodę na jej realizację).
5. Odbierz kartę SIM i dokonaj konfiguracji MMS i internetu.

nowy numer

Więcej informacji o przeniesieniu numeru do lajt mobile znajdziesz w zakładce przenieś numer online.

Jaką ofertę wybrać? Karta czy abonament?

Podjąłeś decyzję o przeniesieniu numeru do lajt mobile, jednak nie wiesz, jaką ofertę wybrać? Możesz zdecydować się na ofertę na kartę, jednak pamiętaj, że musisz regularnie doładowywać konto, a ceny są podobne, jak w ofertach na abonament. W abonamencie nie musisz się martwić o rachunki, wystarczy, że ustawisz na swoim koncie bankowym stały przelew.

Najtańszy abonament w lajt mobile wynosi 15,99 zł! Sprawdź również oferty dla par i rodzin, czyli lajtDUET. W duecie się opłaca!

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.