Grudzień dla mieszkańców Fundacji św. Franciszka

Jeżeli przeniosłeś numer do naszej sieci w grudniu, to w ramach akcji #lajtowepomaganie dołożyłeś się do kociej karmy, która wczoraj trafiła do KOCI AZYL – Fundacja Św. Franciszka!
Wspieramy w ramach programu lajtowe pomaganie mieszkańców Fundacji św. Franciszka.

W imieniu czworonożnych mieszkańców i pracowników Kociego Azylu bardzo dziękujemy! Bezbronne kociaki już nie muszą martwić się o jedzenie na najbliższe dni! Z tego miejsca zachęcamy Was też do prywatnej pomocy, której Fundacja stale potrzebuje, no i oczywiście do adopcji! Wiele cudownych kotów czeka na nowy dom!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

lajt mobile wspiera fundację DKMS
lajtowe pomaganie
Dołączyliśmy do akcji fundacji DKMS

20 kwietnia 2023 r. w siedzibie naszej firmy i w ramach akcji #lajtowe_pomaganie zorganizowaliśmy “Dzień Dawcy Szpiku” wraz z fundacją DKMS. Nasi pracownicy wcielili się w rolę wolontariuszy i dzięki nim zebraliśmy sporą liczbą próbek od potencjalnych dawców, którzy chcieli włączyć się do akcji.

Czytaj więcej »
Tym razem nasza pomoc trafiła do podopiecznych Psierocińca!
lajtowe pomaganie
Tym razem nasza pomoc trafiła do podopiecznych Psierocińca!

Za zgromadzone środki z przelewów autoryzacyjnych naszych klientów, którzy dołączyli do naszej sieci w lutym, w tym miesiącu lajtowe pomaganie trafia do Psierocińca ze Zbierska-Cukrowni. Na życzenie fundacji zamówiliśmy stos specjalistycznej karmy dla psów z dolegliwościami trzustki i wątroby oraz z problemami żołądkowo-jelitowymi.

Czytaj więcej »

Cenimy twoją prywatność!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto