fbpx

Jak przenieść numer online do lajt mobile?

Dowiedz się jak przenieść numer online

W tym artyklue tłumaczymy krok po kroku jak przenieść numer online. Sieć lajt mobile jest wirtualnym operatorem, dlatego u nas załatwisz wszystko online! Nie mamy stacjonarnych salonów sprzedaży, dlatego całą procedurę przejdziesz z nami w 100% przez Internet. Proces przenoszenia numeru jest banalnie prosty i bezpieczny. Sprawdź, jak przenieść numer online do lajt mobile.

Spis treści

Dlaczego warto zmienić operatora?

Powodów, żeby przenieść numer online może być naprawdę wiele. Masz numer u swojego operatora od kilku lat, stale przedłużasz umowę, jednak warunki pozostania kompletnie Cię nie zadowalają. Operator oferuje wiele atrakcyjnych promocji, jednak głównie dla nowych klientów. Zdarza się, że operator nie wywiązuje się z umowy i Twój internet chodzi wolniej niż powinien. To są najczęstsze powody chęci przeniesienia numeru, choć jest to bardzo indywidualna sprawa. Warto zmienić swoją sieć, ponieważ u kogoś innego możesz dostać ofertę dużo lepszych warunków w tej samej (albo i niższej) cenie.

Jak przenieść numer online?

Jak przenieść numer online? W lajt mobile to banalnie proste! Tak naprawdę wystarczy kilka kliknięć i sprawa załatwiona – bez wychodzenia z domu! Wejdź na stronę www.lajtmobile.pl, wybierz ofertę, która Cię interesuje i przejdź do formularza składania zamówienia. W formularzu wpisz numer, który chcesz przenieść, wskaż obecnego operatora i trym wypowiedzenia obowiązującej Cię z nim umowy. 

Zastanawiasz się jednak co z telefonem, ponieważ u poprzedniego operatora mogłeś wybrać telefon razem z abonamentem. Pamiętaj, że abonament bez telefonu zawsze wychodzi taniej, ponieważ pakiet jest bardziej rozbudowany. Po drugie, operator, który sprzedaje Ci telefon, musi na nim zarobić, więc po prostu przepłacasz. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zakup telefonu w sklepie ze sprzętem elektronicznym.

Kiedy przenieść numer?

Skoro już wiesz jak przenieść numer online, to warto, żebyś miał świadomość, że numer możesz przenieść w dowolnym momencie, jednak pamiętaj, że kiedy podpisywałeś umowę, mogłeś zgodzić się na zapłacenie kary przy zerwaniu umowy. Dlatego lepiej upewnij się, że nie masz kar w umowie (w lajt mobile masz umowę bezterminową, więc możesz zerwać ją kiedy chcesz). Najlepszym momentem na przeniesieniu numeru jest koniec umowy – kilka dni przed końcem umowy zamów nową usługę u innego operatora. W razie pytań i wątpliwości zawsze możesz skonsultować się mailowo lub telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta.

Jak przenieść numer online do lajt mobile? Krok po kroku

Bez wychodzenia z domu, 100% online! Proces jest prostszy, niż Ci się wydaje.

  1. Wybierasz ofertę i wypełniasz formularz.
  2. Potwierdzasz swój numer.
  3. Potwierdzasz swoją tożsamość.
  4. Akceptujesz umową, którą otrzymujesz na adres e-mail.
  5. Otrzymujesz od nas kartę SIM i dokonujesz konfiguracji internetu i MMS.

I gotowe! Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto