Tym razem nasza pomoc trafiła do podopiecznych Psierocińca!

Za zgromadzone środki z przelewów autoryzacyjnych naszych klientów, którzy dołączyli do naszej sieci w lutym, w tym miesiącu lajtowe pomaganie trafia do Psierocińca ze Zbierska-Cukrowni. Na życzenie fundacji zamówiliśmy stos specjalistycznej karmy dla psów z dolegliwościami trzustki i wątroby oraz z problemami żołądkowo-jelitowymi.
Tym razem nasza pomoc trafiła do podopiecznych Psierocińca!

Niezwykła idea, niezwykłych ludzi

“Naszym celem jest podarowanie lepszego życia czworonogom!” To motto towarzyszy wszystkim wolontariuszom Psierocińca, którzy od lat działają na rzecz dobra wszystkich czworonogów. Psierociniec powstał po to, żeby wszystkie psiaki, z którymi wolontariusze i pracownicy schroniska w Kaliszu zdążyli się zaprzyjaźnić, nie musiały w nim odchodzić. Do Psierocińca trafiają wszystkie psiaki, które mają niewielkie szanse na adopcje, ale tak samo jak reszta potrzebujących czworonogów, potrzebują ciepłego domu i miłości. Psierociniec to niezwykłe miejsce, które daje zwierzakom spokojne i szczęśliwe życie. Do tego miejsca trafiają również wyjątkowo empatyczne osoby, które świadomie chcą adoptować nierzadko schorowane istoty.

Poznaj ofertę na najtańszy abonament od lajt mobile

Jak powstał Psierociniec?

Założyciele Psierocińca przez 8 lat byli wolontariuszami w schronisku dla zwierząt. Któregoś dnia wpadli na pomysł stworzenia Boksu Eksperymentalnego, czyli przestrzeni na psów w której mogły czuć się swobodnie i uczestniczyć w zajęciach terapeutycznych z innymi psami. To był strzał w dziesiątkę! Psiaki były wtedy naprawdę szczęśliwe i miały swoich kochanych wolontariuszy na co dzień. Niestety, mimo że na wzór Boksu Eksperymentalnego powstawały podobne boksy i wybiegi w innych schroniskach, miasto po jakimś czasie zlikwidowało Boks. Wolontariusze chcąc ocalić psy, które były pod ich opieką, zebrali pieniądze, znaleźli odpowiedni teren z budynkiem i zabrali wszystkie swoje psie istoty do lepszego miejsca, w którym żaden z ich podopiecznych nie odejdzie bezimiennie i po cichu. 

Takie inicjatywy należy wspierać. To, co wyróżnia Psierociniec, to fakt, że psiaki czują się tu jak w domu i każdy jeden mniejszy lub większy obywatel Psierocińca otrzymuje tyle samo miłości i ciepła. Niezwykle wzruszające jest też to,że każdy, nawet najbardziej schorowany psiak nie zostaje sam. Wolontariusze Psierocińca to ludzie z wielkim sercem, a dowiedzieliśmy się o nich od jednej z naszych klientek, która poleciła nam wsparcie właśnie tej fundacji.

Z tego miejsca bardzo dziękujemy i zachęcamy Was do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem naszego formularza.

Pomoc w postaci stosu karmy trafiła do podpiecznych Psierocińca!
UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zostaw numer, oddzwonimy!

Pomożemy ci wybrać ofertę na najtańszy abonament w lajt mobile!

Cenimy twoją prywatność!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto