Cześć, poklikamy? Kultowe GG wraca do gry

Rozpalmy GG! Powrót gadu-gadu na rynek!

Na pewno każdy zna przynajmniej kilka komunikatorów internetowych, typu: Slack, Messenger, WhatsApp, Signal, itp., ale czy pamiętasz jeszcze polskie i kultowe Gadu-Gadu? Pokolenie “Generacji Z” może czytało o nim w Wikipedii ale roczniki lat ‘90 i ‘80 doskonale pamiętają jedyny, słuszny komunikator internetowy zwany też potocznie “GG”, który uwaga: powraca!

Internetowe źródła donoszą, że właściciel polskiego komunikatora zapowiada wielki powrót Gadu-Gadu na rynek. Dzięki finansowaniu społecznościowemu spółka chce przeprowadzić gruntowne zmiany technologiczne w przestarzałym już oprogramowaniu GG i na nowo rozkochać w nim użytkowników. Przed nimi ciężkie wyzwanie, bo komunikator, musi spełniać wszystkie standardy technologiczne i co najważniejsze, zaspokoić potrzeby bardzo wymagających użytkowników. Kto wie, może nas czymś jeszcze zaskoczą?

Spis treści

Akcja “Rozpalmy Gadu-Gadu!”

To hasło promuje wielki powrót GG. Spółka Fintecom ogłosiła kampanię crowdfundingową, której celem jest zbudowanie społeczności, która zainwestuje w całe to przedsięwzięcie. 

Chcesz zostać współwłaścicielem legendarnego GG? Przejdź do oferty inwestorskiej.

Chcesz poznać naszą ofertę? Zamów kontakt!

Oddzwonimy i pomożemy ci wybrać najlepszą ofertę!

Czym jest Crowdfunding? To jeden z rodzajów finansowania projektów biznesowych. Działa podobnie jak Zrzutka.pl czy inne, znane programy, gdzie zrzeszona społeczność przeznacza środki na jeden, wspólny cel. Zwykle tego typu finansowanie odbywa się poprzez dużą liczbę drobnych i jednorazowych wpłat od osób zainteresowanych projektem.

Fintecom zainwestowało już kilka milionów złotych w utrzymanie i rozwój Gadu-Gadu.

W tym budżecie zostały wprowadzone nowe funkcjonalności, jak np. Centrum Powiadomień, profile publiczne, wersja angielska, nowe strony www, galeria czy profile firmowe. Prace nad rozwojem polskiej legendy internetu cały czas trwają. Wiele rzeczy już zostało uproszczonych. Przede wszystkim poprawiona została i wciąż ulepszana obsługa oraz bezpieczeństwo. Wszystko dzieje się po to, aby GG znowu było prostym, najszybszym i bezpiecznym narzędziem do komunikacji internetowej.

Czym GG nas zaskoczy?

Niestety jest za wcześnie, żeby mówić o konkretach i szczegółach akcji. Na razie Fintecom informuje wyłącznie o swoich planach rozwojowych. GG ma praktycznie zostać napisane od nowa, a co ciekawe – czeka nas wprowadzenie funkcji rozmów audio-wideo. Do tego wszystkiego dochodzi również szyfrowanie end-2-end, więc GG będzie maksymalnie zabezpieczone przed atakami. Gadu-Gadu obiecuje, że w ciągu kilku dni przekaże do wiadomości publicznej kolejne informacje dotyczące akcji. Będziemy je śledzić, więc bądźmy w kontakcie! 

Rozpalmy GG! Powrót gadu-gadu na rynek!
UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto