Wsparcie dla Fundacji Szanowny Pan Kot

Dzięki nowym klientom, którzy dołączyli do nas w grudniu, wsparcie w ramach akcji #lajtowe_pomaganie otrzymała Fundacja Szanowny Pan Kot.
Wsparcie dla Fundacji Szanowny Pan Kot w ramach lajtowego pomagania

Rok 2022 zamykamy z Fundacją Szanowny Pan Kot. Wszyscy klienci, którzy dołączyli do naszej sieci w grudniu mogą być z siebie dumni! Dzięki ich przelewom autoryzacyjnym mogliśmy wesprzeć działalność fundacji Szanowny Pan Kot. Czworonożni i mruczący mieszkańcy fundacji otrzymali spory zapas (podobno ulubionej) karmy, a wolontariusze zostali uzbrojeni w niezbędne w ich profesji czytniki mikroczipów.

Kilka słów o samej fundacji Szanowny Pan Kot

Fundacja Szanowny Pan Kot od 2013 r. daje schronienie i niesie pomoc kocim stworzeniom, ale też kładzie ogromny nacisk na edukację społeczną. Fundacja chce pomóc ludziom zrozumieć i przybliżyć istotę kota, który wbrew nieprawdziwym opiniom ma szereg zalet, a przyjęcie mruczka pod swój dach wniesie do ich życia wiele dobrego.

Wolontariusze i pracownicy fundacji pomagają wszystkim kotom, z którymi skrzyżują się ich drogi. Propagują sterylizację i zachęcają do adopcji kocich stworzeń lub do zaopiekowania się nimi tymczasowo (uwaga, to uzależniające). Wszyscy zaangażowani w działalność społeczną na rzecz fundacji aktywnie uczestniczą w lokalnych, jak i ogólnopolskich akcjach prozwierzęcych, bo łączy ich jeden cel – edukacja i dobro zwierząt. 

Przekazane dary do Fundacji Szanowny Pan Kot w ramach programu lajtowe pomaganie

Jeżeli los zwierząt nie jest Ci obojętny i chciałbyś czuć się im potrzebny. Zachęcamy do wstąpienia do wolontariatu fundacji. Tu zawsze jest co robić, a mruczki na pewno ucieszą się z każdej, dodatkowej pary rąk do miziania.

Jako lajt mobile mamy ogromną satysfakcję z tego, że każdego miesiąca możemy wesprzeć działania na rzecz potrzebujących. Pomaganie jest niezwykle ważne, a dobro wraca – pamiętajcie! Przenieś numer do lajt mobile i przeznacz 1 zł z przelewu autoryzacyjnego na wsparcie fundacji w ramach akcji lajtowe pomaganie!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zostaw numer, oddzwonimy!

Pomożemy ci wybrać ofertę na najtańszy abonament w lajt mobile!

Cenimy twoją prywatność!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto