fbpx

Wsparcie dla Fundacji Szanowny Pan Kot

Dzięki nowym klientom, którzy dołączyli do nas w grudniu, wsparcie w ramach akcji #lajtowe_pomaganie otrzymała Fundacja Szanowny Pan Kot.
Wsparcie dla Fundacji Szanowny Pan Kot w ramach lajtowego pomagania

Rok 2022 zamykamy z Fundacją Szanowny Pan Kot. Wszyscy klienci, którzy dołączyli do naszej sieci w grudniu mogą być z siebie dumni! Dzięki ich przelewom autoryzacyjnym mogliśmy wesprzeć działalność fundacji Szanowny Pan Kot. Czworonożni i mruczący mieszkańcy fundacji otrzymali spory zapas (podobno ulubionej) karmy, a wolontariusze zostali uzbrojeni w niezbędne w ich profesji czytniki mikroczipów.

Kilka słów o samej fundacji Szanowny Pan Kot

Fundacja Szanowny Pan Kot od 2013 r. daje schronienie i niesie pomoc kocim stworzeniom, ale też kładzie ogromny nacisk na edukację społeczną. Fundacja chce pomóc ludziom zrozumieć i przybliżyć istotę kota, który wbrew nieprawdziwym opiniom ma szereg zalet, a przyjęcie mruczka pod swój dach wniesie do ich życia wiele dobrego.

Wolontariusze i pracownicy fundacji pomagają wszystkim kotom, z którymi skrzyżują się ich drogi. Propagują sterylizację i zachęcają do adopcji kocich stworzeń lub do zaopiekowania się nimi tymczasowo (uwaga, to uzależniające). Wszyscy zaangażowani w działalność społeczną na rzecz fundacji aktywnie uczestniczą w lokalnych, jak i ogólnopolskich akcjach prozwierzęcych, bo łączy ich jeden cel – edukacja i dobro zwierząt. 

Przekazane dary do Fundacji Szanowny Pan Kot w ramach programu lajtowe pomaganie

Jeżeli los zwierząt nie jest Ci obojętny i chciałbyś czuć się im potrzebny. Zachęcamy do wstąpienia do wolontariatu fundacji. Tu zawsze jest co robić, a mruczki na pewno ucieszą się z każdej, dodatkowej pary rąk do miziania.

Jako lajt mobile mamy ogromną satysfakcję z tego, że każdego miesiąca możemy wesprzeć działania na rzecz potrzebujących. Pomaganie jest niezwykle ważne, a dobro wraca – pamiętajcie! Przenieś numer do lajt mobile i przeznacz 1 zł z przelewu autoryzacyjnego na wsparcie fundacji w ramach akcji lajtowe pomaganie!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

stacyjka maltusia
lajtowe pomaganie
Wsparcie dla Fundacji Stacyjka Maltusia

W ramach naszej cyklicznej akcji lajtowe pomaganie, z przyjemnością informujemy, że w tym miesiącu wsparliśmy Fundację Stacyjka Maltusia z Dolnego Śląska. Fundacja ta jest azylem dla bezbronnych zwierząt domowych i gospodarczych, oferując im bezpieczne schronienie, opiekę weterynaryjną oraz miłość.

Czytaj więcej »
lajt mobile wsparało Fundację Rakiety
lajtowe pomaganie
Tym razem wspieramy Fundację Rakiety

Jako lajt mobile, mamy przyjemność ogłosić, że w ramach naszej akcji „lajtowe pomaganie” w tym miesiącu wsparliśmy działalność Fundacji Rakiety. Dzięki naszym nowym klientom, którzy dołączyli do nas w tym okresie, cała suma z przelewów autoryzacyjnych została przekazana na cele charytatywne. To dla nas ogromna radość móc przyczyniać się do tak ważnej inicjatywy.

Czytaj więcej »
lajtowe pomaganie wspiera Pegasus
lajtowe pomaganie
Po raz kolejny ze wsparciem wracamy do Pegasusa

Pamiętacie alpakę Łiłi i to, że środki z przelewów autoryzacyjnych zostały przeznaczone na budowę ogrodzenia jej wybiegu? A pamiętacie trzy tony trawokulek, które tirem przyjechały do Musuł jeszcze przed jesienią, kiedy konie już zapomniały jak smakuje trawa? Po raz kolejny lajt mobile wspiera działanie Schroniska Pegasus.

Czytaj więcej »

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto