Dlaczego mój zasięg nie działa?

Dowiedz się, dlaczego Twój zasięg nie działa

Zasięg, a mianowicie jego brak to jedna z najbardziej irytujących rzeczy, jaka może Cię spotkać. I oczywiście brak zasięgu przytrafia się w momencie, kiedy najbardziej go potrzebujesz. Znasz to, prawda? Dobry zasięg jest szczególnie ważny w obecnych czasach, kiedy przenieśliśmy się do świata pracy i nauki zdalnej. Sprawdź, dlaczego mamy problemy z zasięgiem i jak sobie z nimi poradzić.

Spis treści

Zasięg - co wpływa na jego brak?

Na to czy będziemy mieć pełny zasięg może wpływać wiele czynników. Podczas jazdy samochodem lub pociągiem szybko się przemieszczasz, więc Twój zasięg co chwilę musi korzystać z innego nadajnika. Te zmiany doprowadzają do spowolnienia internetu lub jego całkowitego braku. Nie masz zasięgu na koncercie? Nic dziwnego, wokół Ciebie jest po prostu zbyt wiele osób i obciążenie sieci jest za duże.

W takich sytuacjach możesz połączyć się z najbliższą siecią Wi-Fi i dzwonić przez WiFi Calling, jednak nie zalecamy tego rozwiązania, ponieważ te sieci nie są zidentyfikowane i nie wiesz, w jakim celu ktoś może wykorzystać to połączenie. Na ratunek przychodzi nam wybór sprawdzonego operatora, który oferuje zasięg w technologii 5G. 5G ma lepszą przepustowość i lepiej znosi obciążenia sieci. W lajt mobile możesz korzystać z 5G! Przenieś numer do lajt mobile i wybierz najtańszy abonament na rynku!

Wybór sieci komórkowej wpływa na dobry zasięg?

Operator sieci komórkowej ma znaczenie! W Polsce sieć Plus ma najlepszy zasięg i jako pierwsza sieć na rynku wprowadził technologię 5G (pamiętaj o tym, że jeśli chcesz korzystać z 5G, musisz mieć smartfon, który będzie obsługiwać sieć piątej generacji)!
Polska sieć komórkowa lajt mobile korzysta właśnie z nadajników sieci Plus, dlatego wybierając lajt mobile, masz pewność, że Twój zasięg będzie niezawodny! Zobacz mapę zasięgu, która zobrazuje Ci, gdzie znajdują się nadajniki!

Zasięg internetu mobilnego vs. internetu stacjonarnego

Coraz więcej osób decyduje się na zastąpienie internetu stacjonarnego, internetem mobilnym. Głównie ze względu na zasięg i koszty. Większość z nas poza domem korzysta z internetu LTE, dlatego użytkownicy rezygnują z internetu stacjonarnego – nie chcą płacić za dwa pakiety. W lajt mobile możesz mieć nawet 100GB + GRATIS 200 GB  (pakiet nocny) internetu w naprawdę niskiej cenie.

Kolejną sprawą jest to, że internet stacjonarny ma swoje ograniczenia i w niektórych pomieszczeniach w domu możesz mieć słabszy zasięg, a na balkonie lub ogródku możesz nie mieć go wcale!

Przejdź do lajt mobile i internetuj na lajcie! W razie problemów przy wyborze najlepszej oferty  skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta – pomożemy!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto