Jak zamienić stary telefon w lokalizator GPS?

Dowiedz się jak zamienić telefon w lokalizator GPS

Pojawiają się coraz ciekawsze aplikacje na telefon. Wśród nich jest IKOL X, dostępny na smartfony z systemem Android. To aplikacja do śledzenia m.in. skradzionego telefonu lub swojego dziecka. To również lokalizator samochodu, ale też wiele innych możliwości. W kilka minut zmienisz swój telefon w lokalizator GPS.

Jest to bezpłatne narzędzie, z którego możesz skorzystać zarówno w celu zwiększenia bezpieczeństwa swojego dziecka, jak i urządzenia. Zastosowanie IKOL X jest bardzo szerokie. Przy jego pomocy nie tylko dowiesz się, gdzie aktualnie jest Twoje dziecko, ale również Twoi pracownicy czy przyjaciele. Sprawdź, jak możesz jeszcze wykorzystać aplikację do śledzenia smartfonów.

Spis treści

Instalujemy lokalizator GPS

Aplikacja do śledzenia ikol X znajduje się w sklepie Google Play. Jeżeli Twój telefon pracuje na systemie operacyjnym Android, na pewno bez problemu ją odszukasz. Zainstaluj ją oraz zaakceptuj prośbę o dostęp do lokalizacji i innych informacji o swoim telefonie. Jeśli chcesz, aby darmowa lokalizacja działała poprawnie, musisz również dokonać rejestracji w serwisie system.ikol.pl.

Na konto zalogujesz się przy pomocy danych podanych w trakcie instalacji. Nowe konto stworzysz, wybierając opcję „To jest mój smartfon i chcę założyć nowe konto”. Otrzymasz prośbę o podanie swojego numeru telefonu, na który system wyśle SMS aktywacyjny. Musisz go wpisać w wyznaczone miejsce w aplikacji.

Teraz aplikacja do śledzenia jest już do Twojej dyspozycji i stanowi lokalizator GPS. Możesz korzystać z wszystkich jej funkcji. Jeżeli chcesz zlokalizować telefon, zaloguj się na stronie system.ikol.pl lub za pośrednictwem aplikacji ikol X. A jak aplikacja do śledzenia właściwie działa w praktyce? Czego możesz od niej oczekiwać?

Lokalizator GPS rodzinny

Wykorzystaj lokalizator GBP lub aplikację do zapewnienia większego bezpieczeństwa swojemu dziecku. Ikol X to doskonały i przede wszystkim skuteczny lokalizator rodzinny. Dzięki niemu dowiesz się, gdzie obecnie znajduje się Twoje dziecko. Otrzymasz ponadto powiadomienie, jeżeli wykroczy poza konkretny obszar, np. szkoły czy też pensjonatu podczas wakacyjnego wyjazdu.

Lokalizator GPS rodzinny wysyła do wybranych osób komunikaty SOS. Może to odbywać się za pośrednictwem e-maila, wiadomości SMS lub też aplikacji ikol. To lokalizator GPS, który przyda Wam się ponadto podczas górskich wędrówek czy wycieczek za granicą. Twoje dziecko już się nie zgubi.

Zamów przez telefon

Lokalizator GPS a skradziony telefon

Złodziej tylko szuka odpowiedniej okazji, aby wejść w posiadanie nowego telefonu. Zazwyczaj kradzież odbywa się w celach zarobkowych, smartfon jest następnie sprzedawany. Kieszonkowcy mają swoje sposoby, aby w kilka sekund wzbogacić się nawet o kilka tysięcy złotych.

Chcesz poznać naszą ofertę?
Wyślij formularz!

Oddzwonimy i pomożemy ci wybrać najlepszą ofertę!

Lokalizator GPS w Twoim telefonie pozwoli Ci szybko namierzyć skradzione urządzenie. Na mapie sprawdzimy jego ostatnie położenie. Aplikacja do śledzenia działa nawet po zmianie karty SIM. Dzięki temu narzędziu zyskujesz szansę na szybsze odzyskanie swojego telefonu. Dowiesz się też, w jakim dokładnie miejscu doszło do kradzieży.

Lokalizator GPS do samochodu

Aplikacja ikol przyda się także kierowcom. To lokalizator do samochodu, dzięki któremu dowiesz się, jak długą trasę pokonałeś, ile czasu Ci to zajęło i w jaki sposób się poruszałeś. Oznacza to, że jest to zarówno lokalizator do samochodu, jak też świetnie sprawdza się w przypadku innych środków transportu.

Można z niego korzystać podczas jazdy rowerem, a nawet pieszych wycieczek. Aplikacja wyposażona jest w funkcję wykrywania ruchu. Masz do wyboru trzy typy podróży: samochodem, rowerem lub pieszo. Dostęp do historii pozwoli Ci prześledzić swoją aktywność.

Lokalizator GPS - twoi bliscy będą wiedzieć, gdzie jesteś

Lokalizator GPS czy aplikacja do śledzenia umożliwia nie tylko kontrolowanie położenia dziecka czy odnalezienie skradzionego telefonu. To darmowa lokalizacja, którą możesz wykorzystać do dzielenia się trasą podróży ze swoją rodziną i przyjaciółmi. W kilka sekund wygenerujesz link do szybkiego dostępu Twojego aktualnego położenia. To pozwoli innym zlokalizować Twoje położenie, przyjaciel czy siostra będą wiedzieli, gdzie obecnie jesteś.

Lokalizator GPS przyda się m.in. podczas ważnych dla Ciebie wydarzeń. Wyjechałeś do Paryża i podziwiasz właśnie wieżę Eiffla? Żeby jednak aplikacja działała poza krajem musisz mieć włączony transfer danych. Bierzesz udział w survivalu? Właśnie zdobywasz najwyższy szczyt polskich Tatr? A może po prostu odpoczywasz nad jeziorem? O tym wszystkim możesz poinformować innych za pośrednictwem aplikacji ikol.

Gdzie kupić lokalizator GPS?

Zastanawiasz się, mimo dostępu do darmowej aplikacji, gdzie kupić lokalizator? Możesz to zrobić przez Internet korzystając np. z internetu mobilnego lajt mobile, a także w sklepach stacjonarnych oferujących urządzenia elektroniczne. Należy się jednak zastanowić, czy jest to dobre rozwiązanie i czy warto ponosić dodatkowe koszty.

Darmowa lokalizacja jest równie skuteczna, a przy tym aplikacja jest bardzo łatwa w użytkowaniu. Ma też wiele dodatkowych funkcji, które przydadzą Ci się na co dzień. Jeżeli nie spełni Twoich oczekiwań, zawsze możesz odinstalować aplikację. Zanim zaczniesz zastanawiać się, gdzie kupić lokalizator GPS, wypróbuj bezpłatnej opcji.

727 701 727

Zamów przez telefon

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto