fbpx

Rejestracja karty bez wychodzenia z domu

Rejestracja karty bez wychodzenia z domu

Rejestracja karty to obowiązek każdego użytkownika telefonu w usłudze prepaid, czyli “na kartę”. Od 2017 roku należy rejestrować karty, a można to zrobić na wiele sposobów, ale w większości z nich konieczne jest niestety osobiste pojawienie się w placówce operatora i okazanie odpowiedniego dokumentu tożsamości – w procesie poza imieniem i nazwiskiem potrzebny jest numer PESEL lub nazwa, numer i seria dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość.

Rejestracja karty w lajt mobile

W lajt mobile jest inaczej – łatwiej, lepiej, bezpieczniej, a do tego – bez wychodzenia z domu! 

Rejestracja karty podczas zakupu startera 

W lajt mobile rejestracja karty odbywa się w 100% online podczas składania zamówienia na starter. Zamów numer na kartę w lajt mobile, wypełnij formularz zamówienia, a rejestracja karty to jeden z kroków procesu składania zamówienia online.

Rejestracja karty po zakupie Złotego Numeru

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup startera ze Złotym Numerem od lajt mobile to od razu podczas składania zamówienia mogłeś zarejestrować swoją kartę, jednak jeżeli zakupiłeś Złoty Numer lajt mobile nie bezpośrednio przez naszą stronę internetową, a u naszych dystrybutorów to rejestracja karty odbywa się w naszej siedzibie.

Rejestracja karty ze Złotym Numerem może odbyć się też online, ale tu wymagane będzie potwierdzenie tożsamości poprzez wykonanie przelewu autoryzującego. Więcej informacji na ten temat uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią 727 700 700.

Cały proces aktualnie dotyczy oczywiście tylko i wyłącznie nowych numerów w taryfie prepaid, które nie były dotychczas rejestrowane i zostały kupione przez stronę www.lajtmobile.pl.

W przypadku rejestracji numerów przez cudzoziemców – wymagany jest numer paszportu lub karty pobytu. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 13 lat, mogą zarejestrować kartę prepaid na siebie pod warunkiem, że mają dowód osobisty.

Numery przenoszone z innych sieci, które już wcześniej zostały zarejestrowane u operatorów, nie muszą być ponownie rejestrowane.

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto