Bonus krajowy – czyli jak dbamy o to, abyś nie przepłacał

Bonus krajowy – czyli jak dbamy o to, abyś nie przepłacał

Jak działa Bonus Krajowy w lajt mobile? Czym jest i dla kogo jest dedykowany?

Obserwując polski rynek, można założyć, że przeciętnie na zagraniczne wakacje wyjeżdżamy raz w roku i tylko wtedy nasze użycie usług w roamingu jest wyższe. Dlaczego klienci muszą dopłacać do swoich abonamentów przez cały rok i przez cały rok ponosić konsekwencje tego, że w jednym miesiącu wykorzystali pakiet przysługujący w roamingu UE?

Zmiany dotyczące korzystania z usług w roamingu w UE weszły w życie w 2018 r.
Jednakowe stawki (roam like at home) za połączenia, SMS-y/MMS-y, internet w Unii Europejskiej doprowadziły do zdecydowanego podniesienia cen abonamentów przez wielu operatorów, również na usługi kraju.

Spis treści

Bonus Krajowy dla wielu, ale nie wszystkich

lajt mobile jako jedyna sieć komórkowa na polskim rynku telekomunikacyjnym wprowadziło elastyczne rozwiązanie jakim jest Bonus Krajowy, który pozwala korzystać z usługi w roamingu dalej w niskich cenach. Kluczowym aspektem Bonusu Krajowego jest fakt, ze pozwala wszystkim utrzymać niską opłatę za abonament, jaka obowiązuje klientów korzystających z usługi w kraju przez cały rok.

Czym jest Bonus Krajowy?

Bonus Krajowy to rabat w wysokości 20 zł, który udzielany jest z tytułu korzystania z usługi na terenie kraju, na wybrany przez klienta abonament. Oznacza to, że standardowo, gdy korzystasz z usług w kraju, ten rabat zawsze Ci się należy i zabezpiecza przed wysokimi rachunkami.

Bonus Krajowy a wyjazd za granicę

Robimy wszystko, aby zabezpieczyć Cię przed wyższym rachunkiem, dlatego przydzielimy Ci Bonus Krajowy na kolejny miesiąc, nawet jak skorzystasz z usług w roamingu UE, na określonych zasadach, czyli:

– wykorzystasz w UE do 50 minut/wymiennych na 50 SMS-ów,
– będziesz korzystał z internetu w ramach dostępnych sieci WiFi lub wykupisz dodatkowy pakiet internetowy roamingowy, lista pakietów dostępna na stronie www.lajtmobile.pl.

Jeśli mimo wszystko, postanowisz wykorzystać więcej niż 50 minut/wymiennych na 50 SMS oraz będziesz korzystać z pakietu internetowego, dostępnego w ramach limitu roamingowego Twojego abonamentu to jedyne, z czym to się wiąże to to, ze Bonus Krajowy nie zostanie przyznany Ci na przyszły miesiąc, czyli Twój abonament będzie w kwocie standardowej, a nie pomniejszonej o 20 zł.

Bez obaw, jeśli wrócisz z wakacji i dalej będziesz korzystać z usługi w kraju, Bonus Krajowy będzie Ci się wliczał w każdy miesiąc/okres rozliczeniowy i przez ten czas dalej możesz się cieszyć niską opłatą za abonament w lajt mobile, a zmartwienie wyższymi rachunkami pozostaw klientom innych sieci.

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto