Jak Złoty Numer wpływa na wizerunek firm?

Złoty numer to prosty do zapamiętania numer telefonu

Co kreuje wizerunek marki? Składa się na to wiele czynników, niektóre są bardziej, inne mniej oczywiste, jak np.: Złoty Numer telefonu. Najczęściej koncentrujemy się na nazwie firmy, logo, wyglądzie strony internetowej, a także gadżetach reklamowych.

Złoty Numer telefonu firmy też odgrywa znaczącą rolę w budowaniu świadomości marki. Twoi klienci korzystają z numeru telefonu Twojej firmy, a poza reklamami nie ma prostszej drogi do kontaktu z klientem, jeżeli Złoty Numer będzie prosty, klient mimo wszystko go zapamięta i będzie mógł od razu zadzwonić – bez konieczności szukania numeru do Twojej firmy. Kolejnym aspektem jest sam wizerunek. Każda firma, która posiada Złoty Numer telefonu jest postrzegana na rynku jako profesjonalne przedsiębiorstwo, co daje dużą wiarygodność i przekonuje znaczną rzeszę klientów.

Spis treści

Łatwy do zapamiętania Złoty Numer telefonu

Ciąg przypadkowych cyfr, nie mający żadnego schematu i znaczenia…tak najczęściej wygląda numer telefonu. Otrzymujemy go od operatora i zostaje do nas automatycznie przypisany, to nie my go ustalamy. Niektórym jego nauka zajmuje kilka miesięcy, a inni nigdy w pamięci go nie mieli.

Przeciętny człowiek zapamiętuje swój numer i ewentualnie dwa inne, najbliższych osób. Nie można od nikogo wymagać, że zapadnie on w pamięci już za pierwszym razem – po podyktowaniu. Rozwiązaniem problemu jest Złoty Numer. Jak już sama nazwa wskazuje, musi mieć w sobie coś szczególnego, skoro nazwano je tak szlachetnie.

Złoty Numer można zapamiętać już przy pierwszym kontakcie. Jest niezwykle łatwy, ma przemyślaną konstrukcję, jest tworzony według konkretnego schematu. Czasami jest tak łatwy, że wydaje się zabawny. 

Złoty Numer konstruowany jest na zasadzie powtarzalności. Ciąg 2-3 cyfr powtarza się w numerze, co decyduje o tym, że musimy zapamiętać mniej cyfr. Ponadto wizualnie jest atrakcyjny, cyfry układają się w taki sposób, że bez problemu możemy potem je odtworzyć w głowie.

Złoty Numer dedykowany jest firmom. Przedsiębiorcy decydują się na niego z kilku powodów. Po pierwsze, bo szybciej się go uczą, a po drugie, ponieważ często występuje w pakietach. Można zakupić „w paczce” kilka podobnych do siebie numerów, które zostaną przypisane następnie do poszczególnych pracowników.

Nie znalazłeś złotego numeru dla siebie? Napisz do nas!

Złoty Numer elementem wizerunku marki

Złoty Numer znajduje się na wizytówkach firmy, stronie internetowej, mediach społecznościowych, na portalach, na których się ogłaszasz, ulotkach, katalogach, pieczątce, papierze firmowym, wszędzie tam, gdzie możliwy jest kontakt z klientem. Złoty Numer jest elementem wizytówki Twojej marki.

Złoty Numer telefonu powinien więc być Twoim wyborem, podobnie jak wszystkie inne elementy wizytówki, z wyjątkiem NIP-u. Klienci zwracają uwagę na kilka rzeczy podczas zapoznawania się z Twoją marką, Twoimi produktami i usługami czy też w trakcie kolejnych powrotów do Ciebie. Wszystko zależy od tego, na jakim etapie współpracy jesteście i jak dobrze się znacie. Złoty Numer telefonu będzie obecny przez cały czas podczas utrzymywania relacji biznesowych. Jeżeli będzie łatwy do zapamiętania, tym szybciej Ty – jako przedsiębiorca z konkretną ofertą zostaniesz z nią skojarzony. Przykład?

Pan Kowalski rozmawia ze swoim przyjacielem, który chce wymienić opony w swoim samochodzie. Szuka warsztatu, najlepiej dobrego i sprawdzonego. Pan Kowalski korzystał już z usług Twojego warsztatu, a Ty z kolei zdecydowałeś się na Złoty Numer. Twój klient bardzo szybko go zapamiętał i w momencie wspomnienia warsztatu przez swojego przyjaciela skojarzył usługi z Twoją firmą, mając w pamięci Twój Złoty Numer telefonu.

W efekcie właśnie zostałeś polecony nowemu klientowi. Brawo!

Tak to właśnie działa. Firma, aby zapadała w pamięć, musi nie tylko kojarzyć się pozytywnie, ale kojarzyć w ogóle. Czasami pomaga w tym oryginalne logo, innym razem chwytliwa nazwa firmy, a czasami po prostu inny, niż wszystkie numery telefonów.

Trzeba jeszcze zwrócić uwagę na jeden ważny aspekt. Dzisiaj wszystko chcemy i robimy szybko. Potrzebujemy danych łatwo przyswajalnych, jak właśnie łatwe złote numery. Masz w tym aspekcie prawo wyboru, to Ty decydujesz, jaki to będzie numer, wybierając spośród dostępnych wariantów.

Jak wybrać Złoty Numer dla swojej firmy?

Gdzie kupić Złoty Numer? Sprawdź, co ma Ci do zaoferowania firma i który z numerów najbardziej przyciągnął Twoją uwagę. Być może znalazła się w nim Twoja szczęśliwa liczba, a może nawet data?

Przedsiębiorcy chętnie wybierają też Złoty Numer, który po prostu fajnie brzmi. Jego brzmienie jest rytmiczne, można je wyrecytować lub nawet wyśpiewać. Doskonały patent na uatrakcyjnienie kampanii reklamowej i jednocześnie zakodowanie w głowach potencjalnych klientów kontakt do naszej firmy. Bardzo dobre, złote zagranie!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto