fbpx

Najtańszy abonament na telefon – który wybrać?

Najtańszy abonament na telefon

Podczas kupowania oferty lub przenoszenia numeru, przede wszystkim zastanawiamy się nad tym, czy lepiej wybrać telefon na kartę czy abonament. Obie opcje mają swoje wady i zalety, dlatego musisz zdecydować się na rozwiązanie, które będzie dostosowane do Twoich potrzeb. Zdecydowałeś się na abonament, jednak znów pojawiają się schody, ponieważ liczba ofert może wydać się przytłaczająca. Poniżej znajdziesz odpowiedzi, które pomogą Ci wybrać najlepszy i najtańszy abonament na telefon.

Spis treści

Dlaczego warto wybrać najtańszy abonament na telefon?

Najtańszy abonament daje Ci możliwości stałej, miesięcznej opłaty, dzięki czemu nie musisz martwić się o to, że nie zadzwonisz lub nie wyślesz SMS-a, ponieważ nie masz pieniędzy na koncie. Obecnie większość abonamentów posiada usługę nielimitowanych rozmów i SMS-ów. Nie musisz również wiązać się umową na dwa lata, ponieważ sieci komórkowe oferują umowy na ile chcesz.


Najtańszy abonament na telefon wcale nie oznacza najniższą kwotę w ofercie, ponieważ jeżeli stale korzystasz z Internetu, najtańszą opcją dla Ciebie będzie wybór oferty, w której masz dużą liczbę GB, a nie będzie to wcale najtańsze rozwiązanie wśród pozostałych usług. Ale w takim wypadku nie dopłacasz za dodatkowe pakiety i zdecydowanie wyjdziesz na plus

Gdzie kupić najtańszy abonament rodzinny

Najtańszy abonament rodzinny i dla par

Często chcecie mieć numer w jednej sieci, co bardzo się opłaca. Zazwyczaj z tego tytułu możesz mieć zniżki na różne usługi. W lajt mobile masz cały wachlarz możliwości związany z ofertą rodzinną lub dla par na najtańszy abonament. Możesz kupić lub przenieść aż do 8 numerów jednocześnie. Wybierasz główną kartę SIM, za którą płacisz określoną kwotę. Za każdy dodatkowy numery dostaniesz rabat, dlatego w lajt mobile się opłaca!

Najtańszy abonament dla tych, którzy potrzebują dużo internetu

Czy wiesz, że coraz więcej osób rezygnuje z internetu stacjonarnego, ponieważ internet mobilny w ramach oferty na najtańszy abonament w zupełności go zastępuje? 

Po pierwsze internet mobilny masz zawsze przy sobie i możesz korzystać z niego gdziekolwiek chcesz, a po drugie w abonamencie możesz mieć tyle GB, że internet stacjonarny będzie tylko dodatkową, niepotrzebną opłatą. Co oznacza dużo internetu? 10 BG? 30 GB? W lajt mobile dużo internetu w abonamencie to aż 100 GB + gratis 200 GB w pakiecie nocnym! Do tego nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz umowa na ile chcesz za 49,99 zł!

Najtańszy abonament dla tych, którzy lubią dużo rozmawiać

Pisanie na Messengerze Cię męczy? Z Internetu korzystasz sporadycznie, żeby sprawdzić przepis lub pogodę i wolisz być w bezpośrednim kontakcie z bliskimi? W lajt mobile najtańszy abonament na telefon wynosi 19,99 zł i zawiera nielimitowane rozmowy oraz 10 GB internetu!
Abonament w lajt mobile się opłaca! Wybierz najtańszy pakiet, który odpowiada Twoim potrzebom! Sprawdź ofertę i dołącz do nas!

UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto