Złote numery – czy masz już swój prosty numer?

Złote numery wartością dla firm
Czy Złote Numery mają jakiś związek ze złotym kolorem? Czy warto kupować Złote Numery? Złote Numery nie od dziś są popularne w naszym kraju. Przedsiębiorcy wybierają złote numery, ponieważ ich Klienci łatwo je zapamiętują, a to zwiększa przychody firmy. 
Spis treści

Czym są Złote Numery?

Złote Numery nie są powiązane z kolorem złotym. Kolor ten jest raczej symbolem czegoś mniej dostępnego i nieoczywistego. Złote Numery to po prostu nazwa numeró, których kombinacja cyfr jest łatwa do zapamiętania. W Polsce mamy dziewięciocyfrowe numery telefonów, ponieważ badania wskazują, że jest to obiektywnie łatwe do zapamiętania w pamięci krótkotrwałej. Zapamiętanie dłuższego numeru telefonu byłoby zdecydowanie cięższe. 

Dlatego, aby ułatwić użytkownikom telefonów zapamiętywanie numerów, wymyślono Złote Numery. Przy otrzymaniu nowej karty SIM od operatora, każdy z nas ma automatycznie przydzielony numer, za który nie płaci. Jednak jeśli chcesz mieć ładny i prosty numer, musisz do niego dopłacić. O cenach dowiesz się z dalszej części artykułu.

Sprawdź ofertę lajt mobile na Złote Numery!

Jeżeli prowadzisz restaurację, sklep internetowy, usługi pomocy drogowej lub jakąkolwiek inną firmę, prosty numer telefonu będzie kluczem do sukcesu. Restauratorzy najczęściej wykupują Złote Numery, ponieważ bardzo często przy szyldzie z nazwą mogą powiesić 9 prostych do zapamiętania cyfr. 

Ludzie widzą ten szyld, zapamiętują prosty numer, więc jeśli mają ochotę zamówić coś do domu (lub nie mają możliwości zjedzenia na miejscu ze względu na np. kolejną falę pandemii i ogólnokrajowy lockdown) to wybiorą numer, który zapadł im w pamięć. Bo może codziennie przejeżdżają obok tego szyldu lub już raz zamawiali coś z danej restauracji. Postaw na Złote Numery i zwiększ swoją sprzedaż! 

Złote Numery dla klientów indywidualnych

Dlaczego klienci indywidualni wybierają złote numery? Bo chcą, aby ich bliscy mogli zapamiętać ich numer bez większego problemu. Klienci, którzy wybierają Złote Numery bardzo często sugerują się datami, które są z nimi związane. Listę takich numerów znajdziesz w zakładce Złote Numery na stronie lajt mobile. 

Czy warto kupić Złote Numery?

Zdecydowanie warto kupować Złote Numery! Nie od dziś wiemy, że reklamy działają na każdego z nas. Dlatego duże firmy wykorzystują swoje numery w reklamach telewizyjnych. Pamiętacie słynną reklamę Link 4? „Link 4, dwa dwa i siedem czwórek”. Proste? Proste! Tę reklamę zapamiętywały nawet małe dzieci.

I o to chodzi w złotych numerach. Kombinacje Złotych Numerów są bardzo różne. Mogą to być cyfry powtarzające się, jak w przypadku Link 4, mogą to być również cyfry rosnące. Tak taktykę zastosowała korporacja taksówkarska eco car: 123-456-789. 

Ile kosztują Złote Numery?

Złote Numery mają naprawdę ogromną rozbieżność cenową. Ceny zaczynają się od około 40 złotych, jednak mogą kosztować do kilkuset tysięcy złotych! Sprawdź ceny numerów na stronie taninumer.pl 

Pamiętaj, że najwięcej zyskasz, jeśli kupisz Złoty Numer w ofercie abonamentowej. W lajt mobile możesz mieć nawet 300 GB internetu w niskiej cenie. Sprawdź ofertę abonamentową w lajt mobile. 

Nie znalazłeś złotego numeru dla siebie? Napisz do nas!
UDOSTĘPNIJ
TWEETUJ

Pozostałe artykuły

Zadzwoń do Konsultanta Biznesowego: 727727187

Dokup pakiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mi magna sed ultrices aliquam, hendrerit tellus mattis.

tutaj formularz

Doładuj konto