A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

NOWINKI

Zacznij się ruszać dzięki aplikacjom na smartfony! Aplikacje dla biegaczy oraz ćwiczeń w domu

2021/02/24
cwiczenia w domu

Zacznij się ruszać dzięki aplikacjom na smartfony! Aplikacje dla biegaczy oraz ćwiczeń w domu

Chcesz żyć zdrowo i długo? Zacznij się ruszać. Recepta jest naprawdę prosta – zwiększ aktywność fizyczną, a zapewnisz sobie świetne samopoczucie, utrzymasz lub zmniejszysz masę ciała. Poprawisz elastyczność swojego ciała i obniżysz ryzyko zachorowania na cukrzycę, nowotwór okrężnicy oraz choroby serca. W czasie pandemii większość z nas nie chce się narażać na zarażenie koronawirusem na siłowni lub na basenie, dlatego zaczynamy ćwiczyć w domu lub wychodzimy pobiegać. Sprawdź kilka aplikacji, które pomogą Ci przy planowaniu i wykonywaniu treningów.

 

Aplikacje, które pomogą Ci rozpocząć przygodę z bieganiem

Zacznij biegać – bieganie dla początkujących

To aplikacja dla osób, które pragną rozpocząć przygodę z bieganiem. Program ma na celu motywować Cię do treningu, dlatego dystans, tempo i technika na początku są najmniej ważne. Celem jest wyjście z domu, rozpoczęcie joggingu i stopniowe wydłużanie czasu.

Znajdziesz tu plan treningowy dostosowany do osób początkujących. Będziesz mógł śledzić przemierzone odległości i sprawdzać statystyki po każdym treningu. Ponadto ta aplikacja dla biegaczy ma wbudowany krokomierz oraz licznik kalorii, co jest niezwykle przydatne.

aplikacja ciaza

 

Bieg tracker – Bieganie fitness i kalorie tracker

Jest programem, który wspomaga biegaczy i posiada wiele funkcji. Możesz przełączać jednostki miary – między metrycznymi i imperialnymi. Podczas wieczornego biegania możesz wykorzystać ciemny motyw i nocne style od Google Maps, dzięki którym oszczędzisz baterię.

Projektanci postawili na prosty interfejs, który jest bardzo przejrzysty i funkcjonalny. Ponadto podczas pauzy w treningu nie musisz ręcznie wstrzymywać aplikacji i ponownie jej uruchamiać, funkcja Auto Pause zrobi to za Ciebie. Apka przeznaczona jest dla biegaczy na każdym poziomie zaawansowania.

 

Sports tracker – bieganie i jazda na rowerze

to apka dla biegaczy i rowerzystów, jak wskazuje na to sama nazwa. Podobnie jak poprzednie aplikacje ma funkcje GPS, możliwość śledzenia trasy czy monitorowanie wyników. W tej aplikacji dla aktywnych możesz wcześniej zaplanować trasę i wyregulować odległość, żeby dostosować je do Twojego poziomu zaawansowania.

Wybierz sport, który chcesz uprawiać i wyszukaj Heatmaps dedykowany do Twojej aktywności. Mogą to być np. biegi przełajowe, trasy na rower górski, atrakcyjne trasy biegowe lub trasy w parkach narodowych! Odwiedzaj nowe miejsca i zadbaj o swoją kondycję.

aplikacja ciaza

 

Ćwicz i #zostańwdomu

Ćwiczenia w domu bez sprzętu

umożliwi Ci uzyskanie wymarzonej sylwetki bez wychodzenia z domu. Wystarczy ćwiczyć kilka minut dziennie. Zestawy ćwiczeń zostały skonstruowane tak, aby wzmocnić wszystkie grupy mięśni. Rozpoczynasz od rozciągania i rozgrzewki, a następnie przechodzisz do treningu.

Na bieżąco monitorujesz postępy spadku wagi i nie pomijasz treningów, ponieważ wyświetli Ci się powiadomienie z przypomnieniem o ćwiczeniach. Swoimi wynikami możesz pochwalić się wśród znajomych poprzez udostępnienie efektów w mediach społecznościowych!

 

Spalić tłuszcz z brzucha

ma na celu umożliwienie Ci szybkiej i bezpiecznej utraty wagi. Ćwiczysz kiedy chcesz i gdzie chcesz. Otrzymasz dietę odchudzającą oraz plany treningowe na 30 dni. Kieruj się planem, monitoruj postępy i trać zbędne kilogramy!

Nie martw się o to, czy dobrze wykonasz ćwiczenia, ponieważ przed treningiem możesz zobaczyć animowaną demonstrację ćwiczeń. Z czasem intensywność ćwiczeń będzie się zwiększać, ponieważ równolegle poprawi się Twoja kondycja.

aplikacja ciaza

Codzienne Ćwiczenia – plany ćwiczeń sprawnościowych

wykonujesz efektywny trening, który trwa od 5 do 30 minut dziennie. Profesjonalny, certyfikowany trener osobisty demonstruje ćwiczenia, abyś mógł je poprawnie wykonać. Trening składa się z losowo wybranych ćwiczeń, które angażują najważniejsze partie mięśni.

Jeśli nie masz czasu zrobić długiego treningu, ale chcesz codziennie się ruszać, wybierz opcję kilkuminutową. Najważniejsze, żebyś się ruszał i kształtował wymarzoną sylwetkę. Aplikacja do ćwiczeń w domu działa offline, więc nie musisz martwić się, jeśli nie masz internetu.

Nie musisz wychodzić z domu, aby schudnąć i wypracować sylwetkę. To oczywiście nie wszystkie aplikacje, które wspomagają odchudzanie i wykonywanie treningów. Wybierz odpowiednią dla siebie i trenuj na lajcie.

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.