A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Włącz kontrast dla strony.

UŻYTKOWE

Czy da się odzyskać skasowane dane z telefonu? Odzyskaj swoje zdjęcia, filmy lub SMS-y!

2021/05/14
jak odzyskać skasowany sms

Czy da się odzyskać skasowane dane z telefonu? Odzyskaj swoje zdjęcia, filmy lub SMS-y!

Wróciłeś z wakacji, chcesz podzielić się zdjęciami z rodziną i znajomymi? Odblokowujesz telefon i zauważasz, że nie ma na nim Twoich fotek z pięknymi widokami. W takiej sytuacji zachowaj spokój i sprawdź, co możesz zrobić, żeby odzyskać swoje dane.

Przywrócenie skasowanych SMS-ów

Telefony już od dawna nie są wyłącznie urządzeniami do dzwonienia. Obecnie smartfony są naszymi „prywatnymi bazami danych”, ponieważ przechowujemy na nich nie tylko zdjęcia, ale również wiele innych, cennych danych. Zapisujemy hasła, wyniki badań, przeróżne ważne pliki w formie pdf, które potrzebne nam są do pracy lub do nauki.

W momencie, kiedy przytrafi nam się utrata plików lub usuniemy coś, co okazuje się być potrzebne, nierzadko wpadamy w panikę. Na szczęście znamy wiele metod, które pomogą Ci odzyskać Twoje dane!

odzyskane wiadomości

Telefon na abonament

Kiedy usuniesz lub stracisz SMS-y, pewnie myślisz, że to już przepadło i nie da się nic z tym zrobić. Przeciwnie! Sposób odzyskania SMS-ów uzależniony jest od systemu operacyjnego Twojego telefonu (tzn. czy masz system Android, iOS, a może Windows).

Jeśli chcesz dowiedzieć się o tym, jak przywrócić SMS-y krok po kroku, zastosuj się do porad z artykułu „Skasowane SMS-y? Dowiedz się, jak odzyskać!”. Możesz wybrać się do profesjonalisty, jednak musisz liczyć się z dodatkowymi, często wysokimi kosztami.

internet na karte

Programy do odzyskiwania danych z telefonu

Na pomoc przychodzi nam technologia! Poniżej znajdziesz najbardziej popularne aplikacje do odzyskiwania danych w telefonie.

Recuva

Ta darmowa aplikacja jest narzędziem do odzyskiwania różnych danych – zdjęć, filmów, muzyki, różnych aplikacji, maili, czy gier. Zainstaluj aplikację i rozpocznij skanowanie Twojego urządzenia. Kiedy program skończy skanować urządzenie, wyświetlą Ci się przywrócone pliki (w pamięci telefonu lub na karcie SD). Uwaga! Jeżeli zauważysz, że nie odzyskałeś wszystkich danych, musisz włączyć funkcję „skanowanie zaawansowane”. Wtedy przeszukiwanie plików będzie bardziej dokładne, jednak musisz liczyć się z tym, że zajmie to dużo więcej czasu.

DiskDigger photo recovery

DiskDigger wyróżnia się tym, że jest to program do odzyskiwania wyłącznie zdjęć, obrazów i filmów z karty pamięci lub pamięci wewnętrznej telefonu. Aplikacja wyszukuje utracone zdjęcia i umożliwia Ci ich przywrócenie. Jeśli chcesz odzyskać inne dane, np. muzykę (MP3), musisz kupić DiskDigger Pro.

Jak widać, odzyskiwanie danych z telefonu nie musi być trudne! Smartfony z dostępem do Internetu stały się dla nas codziennością, dlatego jeżeli chcesz mieć dużo internetu mobilnego, sprawdź ofertę lajt mobile i ciesz się internetem nawet do 300 GB!

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

cicrle-right cicrle-leftc