A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Włącz kontrast dla strony.

NOWINKI

Męczą Cię infolinie sprzedażowe? Sprawdź aplikacje, które pomogą Ci z tym skończyć!

2021/04/20
kto dzwoni

Męczą Cię infolinie sprzedażowe? Sprawdź aplikacje, które pomogą Ci z tym skończyć!

Dzwoni nieznany numer, odbierasz i słyszysz „Wylosowaliśmy pana numer, jest pan jednym z tych szczęśliwców, którzy wygrali niezawodny ekspres do kawy!”. Znasz to? Ile razy tłumaczyłeś, że nie jesteś zainteresowany kursem języka angielskiego lub zmianą Operatora sieci komórkowej? Zdecydowanie za dużo! Sprawdź, jak sobie z tym poradzić!

 

Calls blacklist

Jest to program, który posiada trzy funkcje – blokuje połączenia, SMS-y oraz umożliwia Ci stworzenie czarnej listy. Telemarketerzy zazwyczaj dzwonią z tych samych numerów, często są to numery stacjonarne, więc łatwo je poznać dzięki numerowi kierunkowemu. Dodaj wybrane numery na czarną listę, a Call Blacklist je zablokuje. Jeżeli zdecydujesz się na blokowanie SMS-ów w aplikacji, program umożliwi Ci korzystanie z wbudowanego komunikatora SMS, dzięki któremu będziesz mógł zarządzać SMS-ami i pozbędziesz się SPAM-u.

co to za numer telefonu

 

Should I Answer

Ta aplikacja znacząco różni się od poprzedniej. Should I Answer sprawdza każde połączenie przychodzące na Twój numer. Program posiada bazę numerów, którą tworzą użytkownicy. Jeśli dzwoni do Ciebie telemarketer, dodajesz jego numer do bazy.

W sytuacji, gdy ten sam numer zadzwoni do innego użytkownika Should I Answer, aplikacja automatycznie ostrzeże Cię lub odrzuci połączenie (to zależy co wybierzesz). Administratorzy na bieżąco sprawdzają, czy każdy numer, który wpada do bazy jest „bezpieczny”, czy jest to SPAM. Pamiętaj, że aplikacja działa również bez połączenia z internetem.

Jednak internet jest potrzebny chociażby do pobrania aplikacji, dlatego sprawdź ofertę na internet mobilny w lajt mobile. 

 

180 ID dzwoniącego

Kolejny program, który jest bazą numerów powiązanych z telemarketingiem. Rejestr tej aplikacji jest rozbudowany, dlatego jest ogromna szansa, że nie będziesz musiał wychodzić z ważnego spotkania w celu odebrania telefonu. Jak działa 180 IDI? Każdy numer dodany do bazy jest weryfikowany, dlatego jeżeli zadzwoni do Ciebie jeden z tych numerów, na ekranie wyświetli Ci się powiadomienie z ostrzeżeniem.

czyj to numer telefonu

Telemarketerzy stosują różne techniki, aby zachęcić Klienta do zakupu ich produktu lub usługi. Coraz częściej zamiast pytać „Czy potrzebuje pan kredyt?”, podchodzą do tematu inaczej – „Gdyby miał pan 10 000 zł, to na co by pan je wydał?”. W pierwszej sytuacji konsultant od razu otrzyma odpowiedź „nie”, natomiast w momencie, gdy zaczniesz się zastanawiać nad tym, co mógłbyś zrobić z tymi pieniędzmi, zdajesz sobie sprawę, że osoba po drugiej stronie słuchawki właśnie stworzyła Ci potrzebę. Nie daj się i zainstaluj aplikację! Skorzystaj do tego z internetu mobilnego.

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

cicrle-right cicrle-leftc