A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Włącz kontrast dla strony.

UŻYTKOWE

Niższe rachunki za telefon? To możliwe!

2021/06/11
Pani z kartą i telefonem w ręku

Niższe rachunki za telefon? To możliwe!

Masz dość wysokich rachunków za telefon? Nic dziwnego, koszty życia są coraz wyższe, dlatego warto szukać oszczędności wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Chociaż rachunek kojarzy się ze stałą opłatą, to pamiętaj, że rachunki za telefon zależą głównie od tego, jaką ofertę wybierzesz i u którego operatora. Wbrew pozorom, możesz bardzo łatwo obniżyć rachunki za telefon! Szczególnie, jeśli opłacasz nie tylko swój telefon, ale również pozostałych członków rodziny. Sprawdź najprostsze sposoby na obniżenie rachunków!

Wybierz sieć komórkową, w której się opłaca!

Wbrew pozorom najpopularniejsze sieci komórkowe, które dobrze znamy z reklam telewizyjnych, mają dużo wyższe ceny niż mniej popularne sieci. Ceny abonamentów popularnych u operatorów potrafią być dwukrotnie wyższe od tych mniej znanych, choć pakiet praktycznie niczym się nie różni, a nawet oferuje mniej benefitów… Małe sieci są skoncentrowane na Kliencie, dlatego dopasowują oferty do potrzeb użytkowników oraz mają dużo więcej promocji nie tylko dla nowych Klientów.

para sprawdzająca rachunki

Wirtualny operator? Przekonaj się sam!

Wirtualni operatorzy stają się coraz bardziej popularni, a pandemia przyspieszyła ich rozwój, ponieważ wszystkie formalności, takie jak przeniesienie numeru załatwia się przez Internet. Operatorzy MVNO oferują usługi telefonii komórkowej, choć nie mają własnej infrastruktury. „Wypożyczają” ją od innych firm, np. lajt mobile korzysta z nadajników sieci Plus.

Operatorzy wirtualni oferują te same usługi, jednak zazwyczaj mają dużo niższe ceny w porównaniu do popularnych sieci komórkowych. Wszystko załatwiasz online i możesz korzystać z ogromnych pakietów internetu mobilnego – w lajt mobile możesz mieć nawet 300 GB internetu LTE! Do tego sam wybierasz okres trwania umowy. Kuszące, prawda?

Poznaj ofertę lajt mobile

Kup abonament bez telefonu

Popularni operatorzy zachęcają do kupna telefonu razem z abonamentem, ponieważ wtedy płacisz dużo niższą kwotę za smartfona. Owszem, jednak pamiętaj – nie ma nic za darmo. Rata za telefon wliczona jest w kwotę Twojego abonamentu. Kwota ta przewyższa faktyczną wartość telefonu, dlatego warto kupić telefon osobno, w sklepie z elektroniką (często możesz skorzystać z rat 0%).

Pan liczący rachunki

Abonament dla rodzin

Przenieś do nas numery członków swojej rodziny! Co możesz zyskać? Przenosisz do nas do 5 numerów jednocześnie – główny numer jest w standardowej cenie, a pozostałe numery otrzymasz w niższej cenie. Honorujemy kartę dużej rodziny, dlatego opłata aktywacyjna również może być niższa. Nie przepłacaj w kilku sieciach, przenieś numery w jedno miejsce i ciesz się niskimi rachunkami za telefon. Wejdź w zakładkę abonament dla rodzin i wybierz ofertę dla Twojej rodziny!

W lajt mobile się opłaca!

Poznaj ofertę lajt mobile

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

cicrle-right cicrle-leftc