A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Włącz kontrast dla strony.

NOWINKI

Organizacja i podział obowiązków w rodzinie

2021/04/27
aplikacja lista zakupów

Organizacja i podział obowiązków w rodzinie

Jesteś rodzicem i nie możesz poradzić sobie z nadmiarem obowiązków? Dzieci zapominają o odkurzaniu i wyrzucaniu śmieci? Tobie też to się zdarza? To normalne, kiedy mamy za dużo rzeczy do zrobienia – gotowanie, sprzątanie, odwożenie dzieci do szkoły i na treningi. Z myślą o rodzinach powstały aplikacje, które pomagają w organizacji domowych obowiązków. Sprawdź, która będzie dla Ciebie najlepsza!

 

Domownik

Jest do świetna aplikacja, która ma wiele funkcji przydatnych do organizacji dla wszystkich domowników. Główną funkcją jest kalendarz rodzinny, w którym dodajesz wydarzenia (np. wyjście na basen) i możesz ustawić przypomnienie dla wszystkich. Lista zakupów przyjadę się, kiedy ktoś po drodze do domu kupi coś z listy, a następnie odznaczy kupiony produkt. Możesz tworzyć zadania dla domowników, za które otrzymają oni punkty, a następnie wymienią na nagrody.

kalendarz

Punkty mają na celu motywować do pracy (szczególnie dzieci), gdyż jest to element rywalizacji, ponadto możesz przydzielić punkty ujemne. Aplikacja posiada również inne funkcje, takie jak: tworzenie listy (np. rzeczy potrzebne na obóz zimowy), przechowywanie przepisów i dodawanie składników do listy zakupów, dodawanie przepisów do jadłospisu, a niedługo powstanie wspólny czat dla wszystkich członków rodziny.

 

FamilyWall

FamilyWall to organizator rodzinny, podobny do Domownika – posiada wspólny kalendarz, możliwość tworzenia listy zakupów oraz listy zadań. To, co go wyróżnia to lokalizator rodzinny, który służy do śledzenia lokalizacji. Każdy może udostępnić lokalizację komu chce, jest to dobrowolna deklaracja. Potrzebny jednak jest do niej Internet. W tym celu możesz skorzystać z abonamentu lajt mobile.

Dzięki temu możesz być spokojny, kiedy dzieci idą same do szkoły. Funkcja Messaging to po prostu wspólny czat, który ułatwia przekazywanie informacji. W galerii rodzinnej możesz udostępniać zdjęcia i filmy z ważnych dla Was wydarzeń.

planery

 

Menedżer wydatków

Zarządzanie finansami rodziny to niemałe wyzwanie. Jeżeli nie kontrolujemy swoich wydatków, nawet nie wiemy, gdzie „uciekają” nasze pieniądze. Prosta aplikacja Menedżer wydatków umożliwia śledzenie dochodów i wydatków rodziny. Na głównym ekranie masz dostęp do kalendarza, w którym na bieżąco przeglądasz miesięczne przychody i wydatki.

Interaktywne wykresy zobrazują Ci, ile miesięcznie wpływa na Twoje konto, a ile wydajesz. Menedżer wydatków posiada zintegrowany kalkulator, więc nie musisz opuszczać aplikacji, aby podliczyć np. wydatki. Masz możliwość ustawienia przypomnień o stałych płatnościach, więc nie zdarzy Ci się już żadne opóźnienie płatności.

To nie są wszystkie funkcjonalności tej aplikacji! Zainstaluj i sprawdź, jak łatwo można zarządzać budżetem rodziny. Dzięki kontroli wydatków będziesz mógł zaoszczędzić pieniądze na wybrany cel. Sprawdź ofertę abonamentu w lajt mobile i ciesz się niskimi rachunkami, które pozwolą ograniczyć budżet domowy.

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies.
Wszystkie zasady ich użytkowania wraz z informacjami
o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie
cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

cicrle-right cicrle-leftc