A Zmień czcionkę na małą
A Zmień czcionkę na średnią
A Zmień czcionkę na wielką
Zmień kontrast Włącz kontrast dla strony.

UŻYTKOWE

Abonament dla rodzin

2021/07/27

Oferty rodzinne stały się bardzo popularne, dlatego można spotkać w większości sieci komórkowych. Warto zainteresować się taką ofertą, ponieważ oszczędzisz pieniądze i nie musisz martwić się płatnością każdego z numerów, tylko raz w miesiącu robisz przelew na stałą kwotę. Sprawdź, wady i zalety posiadania abonamentu rodzinnego!

Dlaczego lepiej wybrać abonament niż ofertę na kartę?

Jeszcze niedawno oferta na kartę kojarzyła się z wolnością, gdyż możesz zrezygnować z usług kiedy chcesz. Jednak musisz pamiętać o regularnych doładowaniach konta, ponieważ jeśli nie będziesz tego robić, Twój numer przestanie działać. W abonamentach również nie musisz wiązać się umową na dwa lata, coraz bardziej popularne są umowy, gdzie to Ty decydujesz o długości ich trwania. W lajt mobile masz taką możliwość, podpisujesz umowę na ile chcesz!

Poznaj ofertę lajt mobile

Zalety numerów na jednym rachunku

Po pierwsze, oszczędność! Jeśli na jednym rachunku masz więcej niż jeden numer, to po prostu oszczędzasz. Im więcej numerów, tym taniej. Zazwyczaj wygląda to tak, że płaci się określoną kwotę za główny numer, natomiast każdy kolejny ma niższą cenę. Okazuje się, że w skali roku można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych! 

W lajt mobile oszczędzasz z Kartą Dużej Rodziny – otrzymujesz rabat 50% na aktywację! Jak aktywować zniżkę? Przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lajt mobile, a następnie otrzymasz jednorazowy kod rabatowy, który należy wpisać w formularzu.  

Po drugie, wygoda! Płacisz miesięcznie stałą stawkę, więc możesz ustawić sobie stały przelew lub dokonywać tych płatności cyklicznie. Masz 4 lub 5 numerów na jednym rachunku, więc nie musisz pamiętać o miesięcznym doładowaniu konta każdego z nich. 

Przykładowa oferta abonamentu – lajtDUET Nr 1 w lajt mobile

  • 24,99 zł/mies. – główna karta SIM
  • 19,99 zł/mies. – każda kolejna karta SIM (na jednym rachunku możesz mieć maksymalnie 5 numerów)
  • internet mobilny 30 GB dla każdej karty SIM
  • rozmowy bez limitu
  • SMS-y, MMS-y bez limitu
  • umowa na ile chcesz 

To się opłaca! Sprawdź abonament dla rodzin w lajt mobile!

Czy są też minusy?

Klienci rzadko skarżą się na minusy oferty, jednak jednym z nich może być np. sytuacja, w której dziecko zaczyna pracować i chciałoby utrzymywać się samo. Jednak po konsultacjach z nami, Klienci decydują się na pozostawieniu numerów na jednym koncie, ponieważ odłączenie się i płacenie telefonu osobno nie jest opłacalne. W takim przypadku dziecko oddaje rodzicom pieniądze za swój numer i nadal może cieszyć się tanim abonamentem.

Chcesz dołączyć do lajt mobile, żeby móc korzystać z tanich i jednocześnie dobrych usług? Wejdź na naszą stronę i sprawdź, jak przenieść numer! W lajt mobile się opłaca!